Strona główna / Lokalne / Przeprawy promowe w święta

Przeprawy promowe w święta

W piątek 25 marca 2016 r., od godziny 13.00, obie świnoujskie przeprawy będą obsługiwane przez dodatkowe, trzecie promy. Jednostki zostaną wprowadzone w przypadku wystąpienia dużych kolejek samochodów oczekujących na przeprawę. Tak samo będzie w świąteczny poniedziałek 28 marca .

W pozostałe świąteczne dni, czyli sobotę 26 marca oraz niedzielę 27 marca 2016 r. na obu przeprawach będą kursowały po dwa promy. Na przeprawie „Centrum”, czyli popularnych „Karsiborach”, w razie wystąpienia długich kolejek, jednostki będą pływały w systemie non – stop, czyli odpływały zaraz po załadunku samochodów.

Jednocześnie przypominamy, że z przeprawy „Warszów” w godzinach nocnych od 22.00 do 4.00 mogą korzystać wszystkie samochody o łącznej masie do 3T. W pozostałe godziny „Bieliki” zabierają pojazdy, których rejestracje zaczynają na ZSW lub posiadają specjalne identyfikatory.

Zmotoryzowanym przypominamy też, że na wjeździe do miasta zamontowana jest tablica informująca o czasie oczekiwania na obu przeprawach. Długość kolejek można także sprawdzić w tablecie, komputerze czy telefonie komórkowym z dostępem do Internetu miedzy innymi na stronach: http://przeprawa.swi.pl/, www.ktoryprom.pl , www.prom.swinoujscie.pl

BIK UM Świnoujście

Zobacz również

WOŚP w Świnoujściu. Będzie można wspinać się na ściance, ale nie tylko…

Harcerski Sztab WOŚP w Świnoujściu zaprasza na wspólne spędzenie najbliższego weekendu za datek – wrzut do …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.