Strona główna / Sport / Tancerze KTS JANTAR na turnieju tańca w Kamieniu Pomorskim

Tancerze KTS JANTAR na turnieju tańca w Kamieniu Pomorskim

W sobotę 19 marca tancerze Klubu Tańca Sportowego JANTAR Świnoujście licznie odwiedzili zaprzyjaźniony Klub w Kamieniu Pomorskim.

Do rywalizacji stanęły zarówno pary sportowe, biorące udział w turniejach ogólnopolskich, jak i najmłodsze dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tańcem i tańczą tylko na terenie województwa zachodniopomorskiego w kategoriach przedsportowych H,G,F.

Warto wspomnieć, że pary sportowe KTS Jantar przywiozły aż 11 medali !

Wyższe klasy taneczne C wytańczyli w kategorii 12-13 lat Dawid Szafrański i Marta Dobek oraz w kategorii 14-15 lat Bartek Rakowski i Weronika Janicka.

Wyniki:

Rywalizacja przedsportowa:

Do lat 7, klasa H, kombinacja tańców

1 miejsce – Osiński Kacper, Wojciechowska Wiktoria

2 miejsce – Czulak Zuzanna, Płotkowska Nicola

8-9 lat, klasa H, kombinacja tańców

1 miejsce – Kuśnierek Marek, Nowicka Jagoda

1 miejsce – Gralak Franciszek, Dobek Kasia

1 miejsce – Gąsiorowski Dawid, Pecyna Nadia

1 miejsce – Osiński Kacper, Leonowicz Julia

1 miejsce – Kuśnierek Marek, Rozmarynowicz Marcelina

8-9 lat, klasa F, kombinacja tańców

3 miejsce – Jaczewski Jakub, Szczeblewska Julia

10-11 lat, klasa F, kombinacja tańców

1 miejsce – Butkiewicz Igor, Bonczkowska Ilona

3 miejsce – Nowak Damian, Skowron Kamila

Rywalizacja sportowa:

10-11 lat, klasa E, kombinacja tańców

3 miejsce – Tomaszek Hubert, Osewska Julita

5 miejsce – Mazurek Igor, Czajka Ola

6 miejsce – Gonciarz Dominik, Kuczkowska Milena

12-13 lat, klasa E, kombinacja tańców

6 miejsce – Dębicki Piotr, Przetacznik Dalia

12-13 lat, klasa D, tańce standardowe

2 miejsce – Szafrański Dawid, Dobek Marta

3 miejsce – Raaen Emil, Nica Natalia

9 miejsce – Krysiak Paweł, Mastalerz Amelia

12-13 lat, klasa D, tańce latynoamerykańskie

7 miejsce – Raaen Emil, Nica Natalia

9 miejsce – Krysiak Paweł, Mastalerz Amelia

12-13 lat, klasa C, tańce standardowe

1 miejsce – Sardyga Oskar, Koss Natalia

12-13 lat, klasa C, tańce latynoamerykańskie

1 miejsce – Sardyga Oskar, Koss Natalia

4 miejsce – Szafrański Dawid, Dobek Marta

14-15 lat, klasa D, tańce standardowe

1 miejsce – Rakowski Bartłomiej, Janicka Weronika

4 miejsce – Gos Jakub, Śmich Patrycja

14-15 lat, klasa D, tańce latynoamerykańskie

3 miejsce – Gos Jakub, Śmich Patrycja

6 miejsce – Rakowski Bartłomiej, Janicka Weronika

14-15 lat, klasa C, tańce standardowe

5 miejsce – Rakowski Bartłomiej, Janicka Weronika

Pow.15 lat, klasa D, tańce standardowe

1 miejsce – Węgrzyński Jakub, Jaczewska Natalia

Pow. 15 lat, klasa C, tańce standardowe

1 miejsce – Babirecki Jakub, Jasek Oliwia

Pow. 15 lat, klasa C, tańce latynoamerykańskie

1 miejsce – Babirecki Jakub, Jasek Oliwia

Pow. 15 lat, klasa B, tańce latynoamerykańskie

3 miejsce – Kaczmarek Igor, Słupińska Kamila

Zobacz również

100. parkrun Aleksandry. Karolina i Robert dobiegli najszybciej 

191. parkrun był wyjątkowy, ponieważ to właśnie 22.02.2020 r. Aleksandra Jaworska otrzymała dyplom. I to …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.