środa , 5 października 2022
Strona główna / Lokalne / Tajemnicza torba pod gazoportem. Wezwano policję

Tajemnicza torba pod gazoportem. Wezwano policję

„Porzucony rower i reklamówka na której namalowana jest biedronka. Wewnątrz coś jest. Leżą od dłuższego czasu na plaży blisko gazoportu”- taką informacje z samego rana na policyjny numer alarmowy przekazała kobieta, która spacerowała plażą na Warszowie. Informację potraktowano śmiertelnie poważnie.

art-torba2Niemiecką turystkę zaniepokoił fakt, że rower jak i reklamówka leżały na plaży przez co najmniej godzinę! No przecież to niemożliwe, koncypowała kobieta, żeby w Polsce rower został ot tak porzucony bez kontroli… Policjanci zgłoszenie potraktowali bardzo poważnie.

Gdy na miejscu pojawili się policjanci z psem, a do tajemniczego ładunku wyruszyły kolejne patrole policji i straży granicznej, okazało się, że w tajemniczej, biedronkowej reklamówce są… buty męskie rozmiaru 42.

Po paru chwilach z wody wyszedł wędkarz, który kilkanaście metrów od brzegu łowił morskiej stwory. – O Matko Boska – westchnął. – Przecież to tylko moje buty!

PS Warto pochwalić nasze służby, które na miejscu porzuconej torby pojawiły się naprawdę błyskawicznie. Podziękować należy także niemieckiej spacerowiczce, która w trosce o wspólne bezpieczeństwo zareagowała tak jak zareagowała. Wszystko wskazuje, że policjanci będą mieli w najbliższym czasie sporo tego typu pracy.

Zobacz również

Policjanci ze Świnoujścia pilnowali bezpieczeństwa na niemieckiej autostradzie A20

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, komend miejskich w Szczecinie i Świnoujściu oraz Komendy …

5 komentarzy

  1. Wędkarz był niskiego wzrostu i z wody nie wystawał…?

  2. Na naszej plaży są często turyści, bo jest naturalna bez zabudowań. Nie każdy lubi spęd ludzi.

  3. A co ta niemiecka turysta robiła przy gazoporcie ?

  4. To są jakieś jaja czy co?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.