Strona główna / Lokalne / Wstań od wielkanocnego stołu. Zwiedzaj i spaceruj!
Fort Gerharda otwarty będzie od godziny 11:00 do godziny 16:00 ( przewodnik rusza o godzinie 12:00)

Wstań od wielkanocnego stołu. Zwiedzaj i spaceruj!

Wszystkie znaki na ziemi, na niebie i w telewizyjnej prognozie pogodny wskazują, że Święta Wielkanocne będą piękne! Temperatury wysokie nawet powyżej 13 stopni, a na niebie na długo zagości słoneczko. Nie siedźcie w domu. Spacerujcie i zwiedzajcie!

Nie od dziś wiadomo, że jedną z najzdrowszych form rekreacji jest spacer na morzem. Warunki do tego mają być wręcz idealne, a ilość jodu – wyjątkowo wysoka w porównaniu np. do lata.

Gdy znudzą się nam już spacery nadmorską promenadą, albo brzegiem morza, warto skorzystać z miejscowych atrakcji turystycznych i zobaczyć co przez ostatnie miesiące się w nich zmieniło. Specjalnie dla turystów w takich atrakcjach jak Fort Gerharda i Podziemne Miasto na trasy ruszą przewodnicy.

Niedziela

art-wyspyNa promenadzie, w godzinach od 12 do 14 swoje atrakcje, kierowane głownie do dzieci przygotuje Świnoujska Organizacja Turystyczna. W tym dniu otwarty będzie także Fort Zachodni (do godziny 17:00).

Fort Gerharda otwarty będzie od godziny 11:00 do godziny 16:00 ( przewodnik rusza o godzinie 12:00). Podziemne Miasto zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem o godzinie 12:30 i godzinie 15:00.

Poniedziałek

art-podziemne
Podziemne Miasto zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem o godzinie 12:30 i godzinie 15:00

Otwarte będą lewobrzeżne forty Fort Anioła do godz. 16, a Zachodni do 17. Fort Gerharda – od godziny 10:00 do 17:00 (przewodnik rusza o godzinie 12:00). Podziemne Miasto zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem o godzinie 12:30 i godzinie 15:00. Niemal wszystkie świnoujskie restauracje w tym dniu będą otwarte.

Niestety, w pierwszy i drugi dzień świąt zamknięte będzie, niemal jak zawsze – miejskie Muzeum Rybołówstwa.

Zobacz również

Święto Wojska Polskiego z 8. Flotyllą Obrony Wybrzeża

„Weekend z wojskiem” – pod takim hasłem od 13 do 15 sierpnia odbywać się będą …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.