Strona główna / Lokalne / Rowerzyści rozpoczynają cykl wycieczek

Rowerzyści rozpoczynają cykl wycieczek

Świnoujska Inicjatywa Rowerowa „ŚwIR” propagując turystykę kolarską, oraz aktywny sposób spędzania czasu organizuje pierwszą w tym roku wycieczkę rowerową dla seniorów i osób początkujących. By mogli spróbować swych sił i przekonać się czy taka forma rekreacji jest dla nich odpowiednia, wybrano krótką trasę prowadzącą przez urokliwe tereny wyspy Uznam. Najbliższa już w niedzielę (03.04)

Będzie to trasa rowerowo-pieszą o długości 21 km, podczas której rowerami miłośnicy jednośladów dotrą do trzech jezior: Wolgast, Krebsee oraz Czarne Serce. Szczególnie to ostatnie jest bardzo mało znane, gdyż znajduje się w leśnych ostępach. W wycieczce mogą uczestniczyć wszyscy chętni bez względu na wiek, którzy mają w sobie radość życia oraz chcą sympatycznie spędzić czas.

Zbiórka uczestników o godz. 10.00 w dniu 03.04.2016 r. (niedziela) przy przystanku kolejki UBB przy ul. 11 Listopada. Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie – www.swiry.webd.pl. Osoba uczestnicząca po raz pierwszy wypełnia jedynie KARTĘ ZGŁOSZENIA podając w niej IMIĘ i NAZWISKO, ADRES, PESEL oraz telefon kontaktowy, które to dane są niezbędne przy ubezpieczeniu wycieczki. OPŁATA STARTOWA – 5.00 zł – pobierana będzie na starcie (m.in. na ubezpieczenie). Zapisy przyjmowane będą również telefonicznie (887-464-804) lub mailem – rex44@onet.pl (zalecane).

Zobacz również

Turniej o Puchar Błękitnej Flagi

W minioną sobotę – tj. 25.06.2022 r. na boisku zewnętrznym przy Centrum Edukacji Zawodowej i …

2 komentarze

  1. to nie kupuj od razu jakiegoś drogiego, weź najprostszy ale mtb Best np. za 900 zł, wytrzyma 2-3 sezony i potem zmienisz.

  2. Kupię sobie rower w media expert na promocji, bo nie wiem czy to mi się spodoba i się dołączę do Was.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.