Strona główna / Lokalne / Zwierzęta do adopcji: Falco, Moris i Karmi

Zwierzęta do adopcji: Falco, Moris i Karmi

Co tydzień publikujemy zdjęcia trzech zwierzaków przebywających w świnoujskim schronisku dla bezdomnych zwierząt. Portrety psiaków z krótkim można zobaczyć w tygodniku Kroniki Portowe. W dalszym ciągu szukamy domów dla Falco, Morisa oraz nowego psiaka – Karmi.

MORIS (5)Morisek ma ok 7-8 lat, typowy jedynak – rozpieszczony nie toleruje innych zwierząt. Idealny do stróżowania posesji, bardzo ładnie pilnuje. Silny i świadomy swojej siły szuka konsekwentnego opiekuna, który wyznaczy mu pewne granice. Ładnie chodzi na smyczy, ciekawski otaczającego go świata. Bardzo kocha być miziany, straszny też z niego łasuch. Szybko się uczy i jest bardzo pojętny.

FALCO (3)Falco – ok 8 letni pies w typie american staffordshire terrier. Choć większość życia spędził na łańcuchu, pozytywne nastawienie w stosunku do człowieka w nim nie wygasło. Ładnie chodzi na smyczy i niezaczepiany nie wykazuje agresji do innych psów. Wymaga doświadczonego opiekuna, który pomoże mu odnaleźć się w normalnym, miejskim życiu. Przez to, że spędził długi czas na łańcuchu, nie bardzo zna wszystkie bodźce i czasem reaguje strachem. Odkąd jest w schronisku robi postępy, szybko się uczy i nie sprawia problemów.

KARMIKarmi – ma najkrótszy staż w schronisku, jest to ok 4-letnia sunia koloru biszkoptowego. Bardzo przyjazna w stosunku do człowieka, nie wykazuje również agresji w stosunku do innych psów. Uwielbia być głaskana i być w centrum uwagi. Straszna pieszczoszka.

Zobacz również

Przejście przez ulicę 11 Listopada ma być bezpieczniejsze

54Przejście dla pieszych na ulicy 11 Listopada pomiędzy ul. Matejki a Hetmańską ma być przeniesione. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.