Strona główna / Lokalne / Makabryczne odkrycie. Znaleziono wisielca

Makabryczne odkrycie. Znaleziono wisielca

Horror! W lesie przy ulicy Uzdrowiskowej znaleziono zwłoki mężczyzny. Ciało wisiało na drzewie. Wiele wskazuje na to, że mężczyzna targnął się na własne życie. Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny. O sprawie został poinformowany prokurator.

Wiosna to czas, gdy wzrasta liczba samobójstw. Gdzie szukać pomocy? Dzwoniąc pod numer telefonu 116 123. Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych. Można dzwonić codziennie, w godzinach 14.00-22.00. (od poniedziałku do niedzieli, z wyjątkiem dni świątecznych!)

Telefon dla osób, które z różnych powodów nie mają możliwości bezpośredniego kontaktu z psychologiem, udziela pomocy osobom doświadczającym kryzysu emocjonalnego, samotnym, cierpiącym z powodu depresji, bezsenności, chronicznego stresu.

116 111 – bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży. Można dzwonić codziennie, w godzinach 12.00-22.00. Masz problem i szukasz osoby, do której możesz się z nim zwrócić? Czujesz się samotny, potrzebujesz wsparcia i rozmowy z życzliwą osobą? Zadzwoń!

Zobacz również

Porywisty wiatr łamał drzewa jak zapałki

W czwartkowy wieczór w Świnoujściu wiał porywisty wiatr. Wichura połamała kilka drzew i gałęzi, przewróciła …

Jeden komentarz

  1. Niezbyt dobra miejscówka na zgon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.