niedziela , 2 października 2022
Strona główna / Lokalne / Ze Świnoujścia jadą ma Marsz Wolności. Będzie specjalny autobus
Foto: Adrian Trydeński

Ze Świnoujścia jadą ma Marsz Wolności. Będzie specjalny autobus

Mieszkańcy Świnoujścia mają możliwość wzięcia udziału w marszu, korzystając z bezpłatnego wyjazdu, organizowanego przez członków i sympatyków Platformy Obywatelskiej RP powiatu Świnoujście.

– Z inicjatywy obywatelskiej, wzbudzonej sprzeciwem do antydemokratycznych i antyeuropejskich poczynań władz naszego kraju, w sobotę 7 maja 2016 roku w Warszawie organizowany jest Ogólnopolski Marsz Wolności – tłumaczy Elżbieta Jabłońska.

Udział w tym wydarzeniu promują i organizują osoby, środowiska, stowarzyszenia i partie polityczne, które bez względu na poglądy polityczne są nierozerwalnie związane z wolną Polską.

– Zainteresowanych wyjazdem prosimy o kontakt pod numerem telefonu 504 817 728 lub adresem e-mail: obywatelska.platforma@gmail.com – zachęca radna Elżbieta Jabłońska.

Zobacz również

Grzegorz Walijewski z IMGW: złota polska jesień od środy

Nareszcie doczekamy się złotej polskiej jesieni. Po chłodnym i deszczowym weekendzie i pierwszych dniach przyszłego …

5 komentarzy

  1. Antydemokratycznych poczynań ? Radzę wizytę u okulisty. Antydemokratyczne poczynania robiła poprzednia władza, kiedy to PO mieliła w niszczarkach miliony podpisów obywateli pod projektami ustaw. Antydemokratyczne poczynania robiła władza PO w lutym zeszłego roku, kiedy to policja użyła broni gładkolufowej i gazu łzawiącego podczas tłumienia demonstracji przed siedzibą Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Antydemokratyczne poczynania robiła poprzednia władza PO, kiedy to Pan Graś toczył rozmowy z Niemcami na temat tego co ma być pisane w polskojęzycznej prasie należącej do Niemców. Itd, itd, itd…. Proponuję aby marsz 7 maja symbolicznie zatrzymał się przed restauracją „U Sowy” i na hasło „demokracja” każdy zjadł ośmiorniczkę.

  2. zjazd za czyja kase bo chyba nie za PO

  3. Na co tam jechać,nie widzę antydemokratycznych działań Rządu,odwrotnie,Rząd stara się ten Wasz partyjny bałagan w Polsce pozostawiony przez pelo zdemokratyzować.

  4. Taaa, słyszałem, że wszyscy jadą z PO na psim wózku, oni szybko a my PO maluśku! Szerokiej drogi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.