Strona główna / Lokalne / Galeria Promenada z nowymi sklepami

Galeria Promenada z nowymi sklepami

Galeria Promenada od początku nie miała szczęścia do komercjalizacji lokali handlowych. Podczas zeszłorocznego sezonu wakacyjnego, wiele pomieszczeń, mimo zakończonej budowy – stało pustych. W tym roku ma się to zmienić. Od 1 maja otwarte zostaną nowe butiki.

Galeria położona jest przy promenadzie, przy głównym wejściu na plażę. Stanęła w miejscu dawnej smażalni ryb. Łączny metraż powierzchni handlowej wynosi 2200 m². W galerii funkcjonują: Kino 360°, Golf Club, Pod Śledziem, Palce lizać, salonik prasowy Inmedio, Spot Cafe, Baazar Concept Store, Unique – Multibrand Store, Fabrizio shoes.

Według zamysłu, klientów miała przyciągnąć atrakcyjna lokalizacja. Zarządca obiektu jako atut przywołuje duży ruch pieszy, przez co obiekt ma być atrakcyjny pod względem handlowym. Zapomniał jednak o promocji obiektu, jak też samych sklepów i restauracji.

Zobacz również

Camping wypełniony niemal w 100 procentach. Namiotów też jest bardzo dużo

Pola campingowe nad morzem przeżywają prawdziwe oblężenie. W niektórych miejscowościach turystycznych nie ma gdzie wcisnąć …

2 komentarze

  1. Ale okropny budynek.
    Chyba jakaś ślepa kukła go zaakceptowała w tym miejscu.
    Budynek socjalny-platan bis.

  2. Te manekiny od strony promenady na 1 piętrze to skandal. Czy można coś z tym zrobić? Wygląda to okropnie, jak na tanim bazarze…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.