Strona główna / Lokalne / Tak powiewa flaga Polski na biurze poselskim PiS-u

Tak powiewa flaga Polski na biurze poselskim PiS-u

Od partii rządzącej można by oczekiwać, że  poszanowanie do symboli narodowych ma w małym palcu. Tymczasem na budynku w którym mieści się biuro poselskie Prawa i Sprawiedliwości w Świnoujściu, ktoś wpadł na pomysł, żeby flagę powiesić jak pranie za oknem.

Biuro poselskie mieści się przy ulicy Armii Krajowej. To ruchliwa ulica po której dziennie przejeżdżają tysiące samochodów i przechodzą setki mieszkańców i turystów. Na drugim piętrze jest siedziba lokalnego PiS, a także biuro poselskie m.in. Marszałka Sejmu Joachima Brudzińskiego.

Zobacz również

Ratownicy: Dziennie 12 zagubień dzieci na plaży w Świnoujściu

Dzieci gubią się na potęgę na zachodniopomorskich plażach. – Pozostawione bez opieki narażone są na …

4 komentarze

  1. Lepsza taka niż żadna. Idiotyczny artykuł . Inni nie wieszaja wcale. Przynajmniej ktoś z PiS ma flagę, reszta pewnie ma tęczowe badziewia.

  2. Z tym praniem, przesadziliście………tu raczej ktoś chciał naśladować sposób wywieszenia flagi właściwy dla latarni morskiej………..mnie sie podoba……..

  3. Ale powiewa i to jest najważniejsze…….trudno sie wszystkiego czepiać………dajcie spokój……….

  4. zaraz po PO idzie PIS który ma w tyłku poszanowanie wartości Polski ALE CO SIĘ DZIWIĆ W TYCH DWÓCH PARTIACH SĄ SAMI NIE KOMPETENTNI LUDZIE ZWERBOWANI PRZEZ RODZINY KOLEGÓW BY DONIC NARÓD POLSKI DLA WŁASNYCH INTERESÓW NIE ZWIĄZANYCH Z DOBREM KRAJU

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.