Strona główna / Sport / Kolejny duży sukces siatkarzy 

Kolejny duży sukces siatkarzy 

Jeszcze nie wygasły emocje po zdobyciu brązowego medalu Mistrzostw Polski Kadetów przez Maraton Świnoujście/wszyscy zawodnicy są uczniami ZSO/ a już nasi gimnazjaliści musieli zmierzyć się z najlepszymi rówieśnikami w Wojewódzkim Finale Gimnazjady  w piłce siatkowej chłopców. W błyskotliwym stylu pokonali wszystkich uczestników turnieju i zostali Mistrzami Województwa Zachodniopomorskiego.  Finał rozegrany został 12.05.2016 roku na Sali OPP w Kołobrzegu. Kolejne miejsca zajęły gimnazja z Kołobrzegu, Szczecina i Pyrzyc.

20160512_142733W dniach 16.05.-19.05.2016  w Kołobrzegu zostanie rozegrany Ogólnopolski Finał Gimnazjady w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej , nasze województwo będą oczywiście reprezentować  uczniowie Gimnazjum nr1 w Świnoujściu.              W ubiegłym roku szkolnym wywalczyli  trzecie miejsce na finale rozgrywanym w Lublinie.

Skład zespołu: Miłosz Kruk, Bąk Szymon, Bartosz Belchnerowski, Dawid Faryński, Hubert Jałoszyński, Jędrzej Strokosz, Michał Nowakowski/cała siódemka wywalczyła brązowy medal w MP Kadetów/, Szymon Kin, Damian Poszyler, Kacper Pestka, Paweł Garstka, Wojciech Nowicki, Szymon Wojtczak.

Trenerzy: Karol Janaszewski, Artur Kulikowski; Kierownik szkolenia: Zdzisław Gogol.

Zobacz również

Kickboxing Pomorze Świnoujście

21 listopada 2020 w Szczecinie odbył się Polish Figter Kids 5 im. Krzysztofa Pajewskiego. Turniej …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.