Strona główna / Lokalne / Spore utrudnienia w ruchu w centrum miasta

Spore utrudnienia w ruchu w centrum miasta

W związku z modernizacją sieci ciepłowniczej na wielu ulicach widać ekipy pracowników. Część ulic jest nieprzejezdna. W ścisłym centrum tworzą się małe korki. Utworzono objazdy. Mamy dla naszych Czytelników garść drogowych informacji ułatwiających jazdę po mieście.

Aż  do 30 w związku z prowadzonymi pracami związanymi z przebudową ulicy Słowackiego wyłączony z ruchu zostaje odcinek ulicy – od skrzyżowania z ul. Trentowskiego do skrzyżowania z ul. Chrobrego. Dojazd do ul. Uzdrowiskowej nastąpi ul. Sienkiewicza i Chrobrego.

Do 20 maja w związku z prowadzonymi pracami związanymi z budową sieci wysokich parametrów na ul. Witosa, wyłączona z ruchu zostaje ul. Witosa na wysokości posesji nr 9. Prosimy o rozważną jazdę i przestrzeganie oznakowania pionowego i poziomego.

art remontW związku z budową sieci ciepłowniczej, wyłączona z ruchu zostanie ulica Wybrzeże Władysława IV, na odcinku od ul. Rybaki do ul. Marynarzy. Odwrócony zostaje kierunek jazdy na ul. Rybaki, na odcinku od ul. Wybrzeże Władysława IV do ul. Grunwaldzkiej. Objazd odcinka ulicami Wybrzeże Władysława IV, Rybaki.

Na odcinku ulicy Wybrzeże Władysława IV – od ulicy Marynarzy do placu Słowiańskiego – mogą wystąpić utrudnienia w ruchu samochodowym. Zamknięty jest jeden  pas ruchu.

Zobacz również

Kino na Leżakach: „Dalida. Skazana na miłość”

Już w najbliższa sobotę 13 sierpnia o godz. 20.45 odbędzie się kolejny seans „Kina Letniego na Wyspie”. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.