poniedziałek , 28 listopada 2022
Strona główna / Lokalne / Plusy i minusy. Podsumowanie tygodnia

Plusy i minusy. Podsumowanie tygodnia

Przyznajemy organizatorom niedzielnego festynu charytatywnego z którego dochód zostanie przekazany na leczenie chorej świnoujścianki Marysi Waś. W niedzielę nie powinno nas zabraknąć przy muszli koncertowej.

 Przyznajemy dyrekcji Komunikacji Autobusowej za poruszenie skamieniałej instytucji. Po wielu latach będzie można wreszcie kupić bilet autobusowy za pomocą telefonu komórkowego. Lepiej późno niż wcale

 Dostają mieszkańcy Łunowa, którzy własną łódką pospieszyli we wtorek na pomoc tonącej krowie.

 Przyznajemy wszystkim, którzy dokarmiają dziki. Szczególnie pewnemu kierowcy z zielonego renault. Mężczyzna wywozi jedzenie do lasu przy przeprawie promowej. Dziki są panu wdzięczne, mieszkańcy Świnoujścia – nie.

⊝ Dostają władze miasta za brak rozwiązań poprawiających bezpieczeństwo na dwóch skrzyżowaniach w mieście: Piastowska/Dąbrowskiego oraz 11 Listopada/Kołłątaja. Ile jeszcze musi stać się wypadków w tym miejscu, aby zacząć działać?

⊝ Otrzymują oszuści, którzy żerują na łatwowierności starszych ludzi. W tym numerze opisujemy podstęp przez który pewna świnoujścianka straciła 17 tys. złotych. To nie jedyny telefon jaki tego dnia wykonali oszuści. Przypominamy o ostrożności.

Zobacz również

Jest sobota, jest parkrun

Kolejna sobota rozpoczęła weekendowy wypoczynek i choć poranek rozsnuł wokół wyspy mgłę białą i gęstą …

Jeden komentarz

  1. ᶴ␀⊝⊝⊝⊝⊝⊝⊝⊝⊝…ⁿ – Dla komuszych betonów, za to, że są komuszymi betonami ツ
    ▗▘▚▝▞▖

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.