Strona główna / Lokalne / VII Rowerowy Rajd na Orientację
Foto: Roman Maserak

VII Rowerowy Rajd na Orientację

W niedzielę 19 czerwca 2016 r. zapraszamy na rajd turystyczno – rekreacyjny. To doskonała okazja, aby wybrać się na wycieczkę rowerową w gronie znajomych, przyjaciół, rodziny. Klub Sportowy Uznam przygotował dla uczestników cztery trasy: mini, rodzinną, mega oraz giga. Biuro zawodów będzie otwarte od godziny 8.00 na placu biwakowym przy ul. Jachtowej, przed Fortem Anioła. Start o godzinie 10.00.

Trasa rodzinna, jak nietrudno się domyśleć, przeznaczona dla rodzin z dziećmi. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie zespołu składającego się z minimum jednego z rodziców i jednego dziecka. Trasę mini wyznaczono dla drużyn złożonych z uczniów szkół gimnazjalnych. Trasa mega dla zespołów uczniów szkół średnich. Najtrudniejsza trasa -giga – przeznaczona jest dla osób indywidulanych z podziałem na kobiety i mężczyzn.

Każdy z uczestników otrzyma mapę z zaznaczoną trasą i punktami kontrolnymi. Start do zawodów nastąpi o godzinie 10.00. Rejestracja uczestników również na stronie: www.ksuznam.pl. Udział w rajdzie jest płatny: dorośli -10 zł , młodzież szkolna i dzieci – 5 zł. Opłata pobierana będzie podczas rejestracji przed startem w godz. 8.00 – 9.45.

Tekst: WPT UM Świnoujście

Zobacz również

Trzy złota podczas Pucharu Polski dla Centrum EKG

W dniach 24-25/09/22 w Luboniu  odbył się XII Puchar Polski No Gi Jiu Jitsu 2022. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.