Strona główna / Lokalne / Zmiany w szpitalu. Chirurg zszyje dziecięcy palec i rozbitą głowę
Foto: Fotolia

Zmiany w szpitalu. Chirurg zszyje dziecięcy palec i rozbitą głowę

Świnoujskiemu szpitalowi udało się znaleźć chirurga dziecięcego, który będzie przyjmował w poradni ogólnej w wybrane dni czerwca, lipca i sierpnia. Oznacza to, że mali pacjenci np. z rozbitą głową lub palcem nie będą musieli jechać do szpitala w Szczecinie na zszycie, lecz zostaną zaopatrzeni na miejscu w Świnoujściu.

Ta dobra informacja dotyczy wybranych dni w okresie wakacji. W poradni chirurgii ogólnej przyjmować będzie chirurg dziecięcy – mówi Dorota Konkolewska, prezes szpitala.

Od dzisiaj tj. 17.06.2016 r. recepcja centralna szpitala rejestruje małych pacjentów. Poradnia będzie czynna w dniu 21 i 28 czerwca , 4, 11, 18, 25 lipca; 2, 9, 16, 23 i 30 sierpnia.

Zobacz również

W sobotę obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami

3 grudnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami; Szacuje się, że 80 proc. osób …

6 komentarzy

  1. propaganda sukcesu którego nie ma

    Pozory poprawy sytuacji a tak naprawdę wyrzucanie pieniędzy, których szpital nie ma przecież chyba w nadmiarze? mówiąc wprost – propaganda miałkiego sukcesu. Może się okazać, że w te WYBRANE dni pan lekarz będzie sobie siedział i nic nie robił bo żadnemu dziecku na szczęście się krzywda nie wydarzy, a w inny dzień kiedy będzie wypadek dziecka, i tak będzie ono musiało jechać do Szczecina!

  2. Tylko na tyle stać nasz szpital, z czego sie tutaj cieszyć? z głupoty decydentów chyba.W niedobrym PRL pacjenci nie martwili sie takimi parodiami.

  3. W naszym szpitalu przydałby się chirurg dziecięcy tak na stałe,nigdy nie wiadomo co naszym pociechom się przydarzy a jak wiemy różnie bywa i nieraz wystarczy dosłownie chwila.

  4. W tym niedobrym PRL’u, w szpitalu chirurg, to był standard i nie nie było czegoś takiego jak w wybrane dni.

  5. brawo edi….dokladnie to samo chcialam napisac….. male to pocieszenie….a co jak mi sie dziecko wykopyrtnie 9 lipca???szczesciarzami beda wiec Ci co ich dzieci poznaja dokladnie grafik pracy chirurga, ba zaloze sie ze bedzie pracowal tez w wybranych godzinach….. mialo byc dobrze wyszlo jak zawsze.

  6. teraz tylko wystarczy poprosić swoje dzieci aby ulegały wypadkom tylko „w wybrane dni czerwca, lipca i sierpnia.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.