niedziela , 27 listopada 2022
Strona główna / Lokalne / Nasza Marysia obchodziła 6. urodziny

Nasza Marysia obchodziła 6. urodziny

Ma zaledwie sześć lat, a już musi toczyć nierówną walkę. Marysia Waś zachorowała na nowotwór mózgu. Dziewczynka swoje 6 urodziny obchodziła wśród koleżanek i kolegów z przedszkola. Chciałaby, aby te za rok były równie radosne.

 Piątek był dla 6-latki bardzo wyjątkowy. Jak każde dziecko Marysia czekała na swoje urodziny. Specjalnie dla niej rodzice i pracownicy przedszkola zagrali w teatrzyku „Rzepka” Juliana Tuwima. Dziewczynka dmuchając w świeczkę pomyślała życzenie. Co to było? Aby się spełniło, musiała zachować je tylko dla siebie.

W Niemczech lekarze uważają, że immunoterapia to przyszłość onkologii. Jest to jednak wciąż metoda eksperymentalna, nierefundowana przez żadne ubezpieczenie. Metoda znacznie zwiększa jej szansę na wyzdrowienie. Na to, że nie będzie kolejnych guzów.

Cena za walkę z nowotworem to ponad 200 tysięcy złotych. Dzięki licznym zbiórkom udało się uzbierać kwotę „z górką” – na wypadek kolejnych zabiegów i kosztownej rehabilitacji.

Zobacz również

Spotkanie z posłem Dariuszem Wieczorkiem. Będzie można porozmawiać także o elektromobilności

Mieszkańcy Świnoujścia będą mogli w najbliższy poniedziałek spotkać się z posłem Nowej Lewicy Dariuszem Wieczorkiem. …

2 komentarze

  1. o jakas fajna wiesc wszystkiego dobrego zdrowka zdrowka a nie tylko kaczynski i jego marjonetki spektakl na gazoporcie zapraszam lepsze jak cyrk

  2. Kochana Marysiu Życzę tobie wszystkiego Najnajnajlepszego,dużo dużo zdrówka.Niech się spełni to o czym marzysz i żebyś dalej mogła cieszyć się beztroskim dzieciństwem.Zobaczysz wszystko będzie dobrze trzeba w to mocno wierzyć a wiara zdziała cuda.Masz wspaniałych rodziców,którzy robią wszystko żeby było dobrze i są dzielni dla ciebie.Wszystko się uda a twój piękny uśmiech niech nie znika z twojej twarzy.Dużo buziaczków i uścisków.Jesteś dzielna Marysiu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.