Strona główna / Lokalne / Świetna zabawa na Warszowie

Świetna zabawa na Warszowie

Choć deszcz pomieszał trochę szyki organizatorom i zabawę trzeba było przenieść do domu kultury, to jednak nikt, to jednak uczestnikom Dni Warszowa, ta zamiana kompletnie nie przeszkodziła w świetnej zabawie. Organizatorami były Zarząd Osiedla Warszów i filia MDK nr 2 Warszów.

Na gości czekało wiele atrakcji, w tym pyszny bigos. A najmłodszym umilał czas klaun Tomi, Przedstawiciele Zarządu Sylwia Marszałek Mariusz Zduńczyk i Agnieszka Krawczyk przygotowali i poprowadzili konkursy rodzinne w których do wygrania były między innymi rejs dla 6 osób statkiem po naszych pięknych wyspach, wizyta całej rodziny w salonie fryzjerskim i przepyszny własnoręcznie wykonany przez Agnieszkę tort. Czas wypełniony był występami artystów,  dzieci z grupy przedszkolnej pokazały piękne tańce Senioritki jak zwykle niezawodne a śpiewali dla nas zespół Keja i gościnnie dziewczyny z zespołu Stawniaki które ruszyły gości na parkiet. Imprezę zakończył koncert zespołu Latający Holender.

Tekst i zdjęcia ZO Warszów

Zobacz również

Erytrejczyk przez Świnoujście próbował przedostać się do Szwecji

Przebywającego nielegalnie w Polsce 23-letniego obywatela Erytrei zatrzymali 20 października w Świnoujściu funkcjonariusze z miejscowej …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.