Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA i FILM] Drugi Lidl otwarty! Nasi Czytelnicy wygrali kosz smakołyków

[ZDJĘCIA i FILM] Drugi Lidl otwarty! Nasi Czytelnicy wygrali kosz smakołyków

Drugi sklep Lidl w Świnoujściu już otwarty. Wielkie otwarcie z pompą było punktualnie o godzinie 8. Przez cały czwartek przygotowano dla klientów promocje.  Dzień otwarcia to czas wielu atrakcji. Będzie można zrobić zakupy w promocyjnych cenach, wziąć udział w warsztatach kulinarnych oraz wspólnym grillowaniu.

Nasz reporter był na miejscu. Dziś przyszedł czas na rozwiązanie konkursu w którym tydzień temu pytaliśmy naszych Czytelników o nazwę keczupu dla dzieci sprzedawanego w sieci Lidl. Prawidłowa odpowiedź to: Mikadek. Kosz smakołyków wylosowali: Anna Michalcewicz, Grzegorz Rudziński i Adrian Grochowalski. Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałym biorącym udział w konkursie życzymy szczęścia w naszych kolejnych zabawach.

W sklepie dostępne są produkty marek Lidl takich jak wędliny PIKOK, warzywa i owoce dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”. W sprzedaży  jest także pieczywo „Chrupiące z Pieca” oraz nabiał marek Pilos czy Bluedino.  Znajdziemy tu bogatą ofertę tekstyliów i artykułów przemysłowych. Ponadto w sklepie w Świnoujściu tak, jak w innych sklepach sieci, organizowane będą tygodnie tematyczne z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata.

 

Zobacz również

Schronisko dla zwierząt zaprasza na dzień otwarty. Zabierz grabie

Każdy kto chce pomóc posprzątać schronisko dla zwierząt, popielić, albo pograbić liście, może przyjść i …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.