Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA i FILM] Drugi Lidl otwarty! Nasi Czytelnicy wygrali kosz smakołyków

[ZDJĘCIA i FILM] Drugi Lidl otwarty! Nasi Czytelnicy wygrali kosz smakołyków

Drugi sklep Lidl w Świnoujściu już otwarty. Wielkie otwarcie z pompą było punktualnie o godzinie 8. Przez cały czwartek przygotowano dla klientów promocje.  Dzień otwarcia to czas wielu atrakcji. Będzie można zrobić zakupy w promocyjnych cenach, wziąć udział w warsztatach kulinarnych oraz wspólnym grillowaniu.

Nasz reporter był na miejscu. Dziś przyszedł czas na rozwiązanie konkursu w którym tydzień temu pytaliśmy naszych Czytelników o nazwę keczupu dla dzieci sprzedawanego w sieci Lidl. Prawidłowa odpowiedź to: Mikadek. Kosz smakołyków wylosowali: Anna Michalcewicz, Grzegorz Rudziński i Adrian Grochowalski. Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałym biorącym udział w konkursie życzymy szczęścia w naszych kolejnych zabawach.

W sklepie dostępne są produkty marek Lidl takich jak wędliny PIKOK, warzywa i owoce dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”. W sprzedaży  jest także pieczywo „Chrupiące z Pieca” oraz nabiał marek Pilos czy Bluedino.  Znajdziemy tu bogatą ofertę tekstyliów i artykułów przemysłowych. Ponadto w sklepie w Świnoujściu tak, jak w innych sklepach sieci, organizowane będą tygodnie tematyczne z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata.

 

Zobacz również

Trzy złota podczas Pucharu Polski dla Centrum EKG

W dniach 24-25/09/22 w Luboniu  odbył się XII Puchar Polski No Gi Jiu Jitsu 2022. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.