czwartek , 6 października 2022
Strona główna / Lokalne / OSIR zaprasza do korzystania z boisk na plaży

OSIR zaprasza do korzystania z boisk na plaży

Na świnoujskiej plaży jest 8 boisk do uprawiania piłki siatkowej. Sympatycy tej dyscypliny sportu mogą korzystać z nich nieodpłatnie.

W niedzielę 25 czerwca rozegrane zostały pierwsze w tym sezonie letnim turnieje siatkówki plażowej zorganizowane przez Ośrodek z okazji DNI MORZA.

art-siatkaW turnieju dwójek w kat. OPEN wzięło udział 6 par. Z trudnymi warunkami (dość silny wiatr) najlepiej poradzili sobie Andrzej Jaroni / Rafał Jabłoński wygrywając w decydującym o I miejscu meczu 22 :20 / 21 :19 z duetem Ireneusz Kruk / Robert Walczak. Kolejne miejsca zajęli; 3.  Adam Lorenz / Olek Dembek, 4. Arek i Piotr, 5. Grzegorz i Szymon, 6. Ula i Jacek .

W niedzielne po południe,  w zdecydowanie lepszych warunkach rozegrany został turniej trójek. Zwyciężyli PLAŻOWICZE (kpt. Jan Adamski) z kompletem wygranych (ale wszystkie po 2 : 1) przed ekipą ; Gorzów / Wrocław oraz zespołami z Żar i Tarnowa.

Turniej rozegrany został na boiska do siatkówki przy Centrum WOPR, wejścia od ul. Pow. Śląskich lub Trentowskiego a najlepsze pary nagrodzone zostały pucharami.

Sympatyków siatkówki plażowej zapraszamy do korzystania z 8 boisk usytuowanych na naszej plaży; jedno – przy wejściu od ul. Bałtyckiej, cztery – przy wejściach od ul. Pow. Śląskich lub Trentowskiego, dwa –  przy wejściach od Ul. B. Chrobrego lub Alei Interferie i jedno w stronę falochronu (przy „kajtach”).

Źródło: OSIR

Zobacz również

Konsorcjum belgijsko-katarskie wybuduje terminal w Świnoujściu

Wiadomo już kto chce wybudować terminal kontenerowy w Świnoujściu. To belgijsko-katarskie konsorcjum. Poinformował o tym …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.