Strona główna / Kultura / Świnoujskie Lato Kultury bez tajemnic

Świnoujskie Lato Kultury bez tajemnic

Sezon letni ruszył z całym rozmachem. Gramy na wszystkich scenach. W najbliższym tygodniu proponujemy Wam przede wszystkim spektakl teatralny Klejnoty oraz podróż po najlepszych operetkach świata. Oprócz tego w programie kabarety, koncerty oraz Kino na leżakach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami Świnoujskiego Lata Kultury do 10 lipca.

6 lipca (środa)

20.00 Klejnoty – spektakl teatralny. Na pozór Roger Fogg to stateczny londyński jubiler i stary kawaler. Nieoczekiwanie okazuje się, że jest żonatym kobieciarzem, który uwodzi młode kobiety, żony swoich wspólników, kłamie, kradnie i podszywa się pod inne osoby. Czy jednak Roger Fogg jest prawdziwym Rogerem Foggiem? To wyjaśni zagmatwane i pełne humoru śledztwo. W rolach głównych Magdalena Wójcik, Karolina Nowakowska, Jan Jankowski, Tomasz Sapryk, Marcin Perchuć.

Amfiteatr, bilety w cenie 25 zł, organizator Odeon/MDK Świnoujście

 

7 lipca (czwartek)

11.00 Wakacyjny plener malarski – malownicze okolice Przytoru, dzielnicy Świnoujścia co roku przyciągają nie tylko turystów ale także artystów. Dlatego też nasza filia przygotowała warsztaty malarskie dla dzieci i młodzieży pod kierunkiem doświadczonych instruktorów.

Filia MDK Przytór, wstęp wolny, organizator MDK Świnoujście

19.00 L.U.Z. Blues – koncert szczecińskiego zespołu oldboyów, który ma swoim repertuarze największe przeboje muzyki bluesowej. Od „Smoke on the water” Deep Purple po „Still got the blues” Gary’ego Moora.

Muszla Koncertowa, wstęp wolny, organizator MDK Świnoujście

 

8 lipca (piątek)

20.00 Wielka Gala Operetkowo – Musicalowa – Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy istnieje niemal tyle samo czasu co ich przepiękna siedziba – od 1887 roku. W tym roku 50 osobowy skład przedstawi nam program znanych i lubianych arii operowych z całego świata. Teatr gościmy po raz pierwszy, zobaczymy najlepszych wykonawców – solistów, muzyków, tancerzy baletowych oraz chórzystów.

Amfiteatr, bilety w cenie 25 zł, organizator MDK Świnoujście

 

9 lipca (sobota)

20.00 Kabaret Skeczów Męczących – Na fali 2016 – Kabaret Skeczów Męczących na fali! Z rozwianym włosem, szerokim uśmiechem i opalonymi ciałami czekają na Was w nadmorskich amfiteatrach! Kabaret Skeczów Męczących odwiedza nadbałtyckie miasta, aby po raz kolejny dostarczyć wczasowiczom niezapomnianej rozrywki. Premierowe skecze zawitają do nadmorskich kurortów już w lipcu i sierpniu, a Kabaret Skeczów Męczących udowodni, że w tym sezonie to on jest największym krzykiem letniej mody, bo KSM jest na fali!

Amfiteatr, bilety w cenie 50 i 40 zł, organizator Eskander

 

10 lipca (niedziela)

19.00 Retro Classic – koncert ukraińskiego zespołu grającego praktycznie każdy repertuar, od klasycznej muzyki rozrywkowej, przez filmową po współczesne przeboje. Dzięki temu wciągną do zabawy każdą publiczność.

Muszla Koncertowa, wstęp wolny, organizator MDK Świnoujście

 

Bilety do nabycia:

Kasa MDK, od pon. – pt 8.00 – 15.00, tel. 327 87 60, ul. Wojska Polskiego 1/1, II piętro

Galeria Art od wt. – sob. 12.00 – 18.00, tel. 322 33 90, ul. Wojska Polskiego 1/1

Kasa przy Amfiteatrze, codziennie 13.00 – 20.00, ul. Chopina 30

Kasa przy Muszli Koncertowej – Promenada, codziennie 13.30 – 20.30

Zobacz również

Wszystkie trzy tłocznie Baltic Pipe w Polsce po odbiorach technicznych

GAZ-SYSTEM dokonał odbioru technicznego wszystkich trzech tłoczni gazu rozbudowywanych i budowanych w ramach projektu Baltic …

Jeden komentarz

  1. A akustyka w ogóle poprawiona w tym kołchozie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.