Strona główna / Hobby / W UKS “Keja” zwodowano ręcznie robioną łódź

W UKS “Keja” zwodowano ręcznie robioną łódź

W ośrodku żeglarskim “Keja” w Przytorze zwodowano ręcznie robioną łódź drewnianą. Zakończono budowę łodzi klasy “Trener”, która zasili w bardzo dużym stopniu bazę szkoleniową. W ostatnich dniach prace trwały do późnych godzin, aby zdążyć z datą zakończenia projektu “Sami budujemy łódź”. W projekt zaangażowały się nie tylko dzieci, ale także wiele osób dorosłych.

UKS “Keja” zrzesza 87 dzieci. Zajęcia na przystani odbywały się dla nowoprzybyłych dzieci z lewo- i prawobrzeża. W tym sezonie odbyło się kilka treningów dla zawodników uczestniczących w regatach. Wraz z nadejściem wakacji, w klubie rozpoczęły się zajęcia żeglarstwa dla dzieci, które nie pływają regatowo

 

Zobacz również

Fort Gerharda i Podziemne Miasto ponownie otwarte. Oprócz maseczki trzeba przyjść z marchewką i jabłkami

Od 4 maja otwarte zostały niektóre instytucje kultury, w tym biblioteki i muzea. W Świnoujściu …

4 komentarze

  1. Śliczna łódka. Miło popatrzeć. Brawo Prezes.

  2. Następna paranoja!!!! Jakie i czyje dzieci brały udział w budowie łodzi???? Jacy dorosli?? Co jest grane???? Ktore dzieci uczestniczą w regatach???? Ktore plywaja nie plywaja regatowo???? Folwark sam ujawnia swoje folwakrowe dzialania!!!! Sami sobie zakladaja petle!!!

  3. Jakie i czyje dzieci bydowaly??? Jacy dorośli???? Ktore dzieci pływają regatowo- skąd sie wziely???? Nastepna dalej idaca prywata???? Co sie dzieje????

  4. brawo bosman, to już bodajże czwarte dzieło sztuki szkutniczej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.