Strona główna / Hobby / W UKS „Keja” zwodowano ręcznie robioną łódź

W UKS „Keja” zwodowano ręcznie robioną łódź

W ośrodku żeglarskim „Keja” w Przytorze zwodowano ręcznie robioną łódź drewnianą. Zakończono budowę łodzi klasy „Trener”, która zasili w bardzo dużym stopniu bazę szkoleniową. W ostatnich dniach prace trwały do późnych godzin, aby zdążyć z datą zakończenia projektu „Sami budujemy łódź”. W projekt zaangażowały się nie tylko dzieci, ale także wiele osób dorosłych.

UKS „Keja” zrzesza 87 dzieci. Zajęcia na przystani odbywały się dla nowoprzybyłych dzieci z lewo- i prawobrzeża. W tym sezonie odbyło się kilka treningów dla zawodników uczestniczących w regatach. Wraz z nadejściem wakacji, w klubie rozpoczęły się zajęcia żeglarstwa dla dzieci, które nie pływają regatowo

 

Zobacz również

Trzech Tenorów wystąpi w świnoujskiej muszli koncertowej

Prawie na koniec sezonu letniego Miejski Dom Kultury zaprasza na koncert Trzech Tenorów. Trio wspaniałych …

4 komentarze

  1. Śliczna łódka. Miło popatrzeć. Brawo Prezes.

  2. Następna paranoja!!!! Jakie i czyje dzieci brały udział w budowie łodzi???? Jacy dorosli?? Co jest grane???? Ktore dzieci uczestniczą w regatach???? Ktore plywaja nie plywaja regatowo???? Folwark sam ujawnia swoje folwakrowe dzialania!!!! Sami sobie zakladaja petle!!!

  3. Jakie i czyje dzieci bydowaly??? Jacy dorośli???? Ktore dzieci pływają regatowo- skąd sie wziely???? Nastepna dalej idaca prywata???? Co sie dzieje????

  4. brawo bosman, to już bodajże czwarte dzieło sztuki szkutniczej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.