Strona główna / Lokalne / Wchodzą w strojach kąpielowych nawet do restauracji

Wchodzą w strojach kąpielowych nawet do restauracji

Jedynymi miejscami w których możemy przebywać w strojach kąpielowych jest plaża, basen lub przydomowy ogródek. Czy można wejść w do nadmorskiej restauracji w samych kąpielówkach lub przejść się tak po promenadzie?

Coraz częściej ludzi w majtkach można spotkać siedzących w promenadowych kawiarenkach i restauracjach. Turyści pozwalają sobie na bardzo wiele, a restauratorzy bezradnie rozkładają ręce.

Tymczasem  w niekompletnej garderobie można spotkać ludzi przychodzących nawet na Big Maca i frytki. Taki widok jest nieapetyczny i nie jest ważne, czy prezentujemy wyrzeźbione ciało, czy też jesteśmy posiadaczami bojlerka. Co mówi na ten temat savoir-vivre? Niedopuszczalne jest spożywanie posiłku bez koszulki lub tylko w samych kąpielówkach.

Zobacz również

Trzy złota podczas Pucharu Polski dla Centrum EKG

W dniach 24-25/09/22 w Luboniu  odbył się XII Puchar Polski No Gi Jiu Jitsu 2022. …

14 komentarzy

 1. To już nie chodzi o to, czy to restauracja, czy nie. Są pewne standardy – i chodzi o to, żeby je przestrzegać. To są normy społeczne. To nie jest trudne do zrozumienia, naprawdę. Do pracy, do miasta na zakupy też pójdziecie w gaciach? Nie, bo są pewne normy. Wiem, wiem – zaraz powiecie: to jest kurort. Ale co z tego, że kurort?? Normy to normy. Tu tez obowiązuje dobre wychowanie.

 2. Zaczynanie już dorównywać iswinoujscjie w pisaniu takich głupich artykułów.

 3. Mi też odbiera apetyt jak widzę takie kaszaloty. Bleeee. Wracać na wieś buraki.

 4. widok spoconych torsów ,wiszących jaj ,bardzo apetyczne

 5. Komu to przeszkadza ? Jesteśmy miastem wypoczynkowym, nadmorskim i tu powinien być pełen luz i jeśli ktoś ma ochotę sobie chodzić bez koszulki czy w kąpielówkach to niech sobie tak robi. Niedługo portale internetowe będą nakazywały chodzić tylko w garniturze po promenadzie… Totalnie ktoś odjechał z tym artykułem.

 6. To nie restauracja! To jadlodajnia zwana mcdon… jakie żarcie taki strój.

 7. Te knajpki nigdy nie będą restauracjami.
  Nawet koło restauracji nigdy nie stały.

  • To jest całkiem inny temat, Chlorchinaldin 😉 Biorąc pod uwagę Nasze miasto, niektóre knajpki mogłyby być Restauracjami z przymrużeniem oka.

 8. Jezu ale te mochery juz maja problemy niech siedza w swoich wioskach i tu nie przyjezdzaja bo to juz katarofiren wszystko im porzeszkadza jak goroaco to co nie mozna chodzic sobie bez koszulki?

 9. Przepraszam, czy to jest konkurencyjna strona czy po mału zmieniamy się jak TEN drugi portal lokalny? Takie artykuły można TAM pisać, ale na litość boską – nie tutaj, miejmy trochę godności. Wydaję mi się że, raczej mało kogo to obchodzi czy ktoś w kąpielówkach chodzi po mieście/restauracjach szybkiej obsługi czy gdziekolwiek indziej. Miasto turystyczne. Za granicą nad plażami nikt też się nie szczypie z ubiorem, bo po co? Do póki właściciel lokalu nie da wyraźnego zakazu/nakazu – to nic nikomu do tego, wolny rynek. Niedługo chyba każdy portal/vortal informacyjne na temat Świnoujścia i okolicy będzie pisał bzdury… Szanowny redaktorze, trochę taktu, szanujmy się na wzajem.

 10. Jest lato, sezon, muzyka i zabawa, my jesteśmy kurortem nadmorskim a nie radykalnym państwem katolickim, więc jeśli chcemy zarabiać pieniądze na turystach to przestańmy uprawiać tanią propagandę w celu zwiększenia czytelności artykułów pod przykrywką znajomości zasad savoir-vivre!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.