Strona główna / Lokalne / 21-latek chciał pojeździć samochodem. BMW odjechało na lawecie

21-latek chciał pojeździć samochodem. BMW odjechało na lawecie

Holowaniem pojazdu na koszt właściciela oraz wnioskiem o ukaranie zakończyła się kontrola drogowa, jaką podjęli świnoujscy policjanci wobec kierującego bmw 21-latka. Młody kierowca siadł za kierownicę, mimo iż nie posiadał uprawnień do kierowania, natomiast pojazd nie miał aktualnego badania technicznego.

Policjanci nadzorowali wczoraj ruch pojazdów przy ulicy Wybrzeże Władysława IV. Zatrzymali do kontroli pojazd marki BMW. Za kierownicą siedział 21-letni świnoujścianin, który poproszony o dokumenty oświadczył, że nie ma przy sobie prawa jazdy oraz dowodu rejestracyjnego pojazdu.

– Mężczyzna nie posiadał w ogóle uprawnień do kierowania, natomiast pojazd nie ma aktualnego badania technicznego. Z powyższych powodów policjanci zdecydowali o holowaniu pojazdu marki BMW z drogi publicznej – tłumaczy st. asp. Beata Olszewska z policji.

21-latkowi zostały przedstawione zarzuty kierowania pojazdem mechanicznym niedopuszczonym do ruchu bez wymaganych uprawnień, do których się przyznał.

Zobacz również

Zasady dot. m.in. przekraczania granicy oraz zgromadzeń w rozporządzeniu Rady Ministrów

Nadal obowiązkowa kwarantanna, poza wyjątkami, dla przyjeżdżających do Polski, zakaz zgromadzeń spontanicznych i możliwość zgromadzeń …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.