Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA i FILM] Dziś na plaży w Świnoujściu. Plażowicze ustanowili rekord!

[ZDJĘCIA i FILM] Dziś na plaży w Świnoujściu. Plażowicze ustanowili rekord!

Wbrew niektórym zapowiedziom, dziś na świnoujskiej plaży świeciło słońce i nie brakował plażowiczów. Część z nich wzięła udział w Mistrzostwach Budowniczych na polskim Wybrzeżu i… ustanowiła rekord usypując z piasku piramidę wysokości 235 cm! Jutro pierwsza szansa na pobicie tego rekordu na plaży na prawobrzeżu Świnoujścia, w dzielnicy Warszów. Początek o godz. 10.00.

Swoją piramidą, świnoujscy plażowicze wysoko postawili poprzeczkę wypoczywającym na polskich wybrzeżu. Po Świnoujściu kolejne mistrzostwa budowniczych odbędą się bowiem w innych nadmorskich miejscowościach. Ciekawe, czy i gdzie uda się zbudować wyższą piramidę?

Podobnie, jak dziś na kąpielisku Świnoujście – Uznam, jutro na plaży Warszów wraz z mistrzostwami budowniczych rozegrane zostaną Mistrzostwa Świnoujścia w budowaniu czegoś z piasku – Piacholepy 2016. Zapraszamy. Organizatorami obu imprez jest OSiR Wyspiarz i firma Blaresport.

Info: BIK UM Świnoujście

Zobacz również

Zbiry StandUpu: Ćwiek i Lobo w programie “Za starzy by umrzeć młodo” oraz sobotni wieczór z muzyką na żywo w Browarze Miedziowy44!

Już 18.06.21r. o godzinie 19:30 zapraszamy na wieczór ze Stand-Up Comedy w kolaboracji Maciej ,,Lobo’’ …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.