środa , 5 października 2022
Strona główna / Lokalne / [FILM i ZDJĘCIA] Poseł Misiło otworzył swoje biuro
Dorota Konkolewska (Ś) szefowa partii Nowoczesna w Świnoujściu. Foto: Wojciech Basałygo

[FILM i ZDJĘCIA] Poseł Misiło otworzył swoje biuro

W Świnoujściu biuro poselskie otworzył Piotr Misiło, poseł na Sejm RP z partii .Nowoczesna. W lokalu w Pasażu Centrum można będzie kontaktować się z lokalnymi działaczami Nowoczesnej, którzy w razie potrzeby przekażą kontakt do posła. W biurze będzie także czasami dyżurował poseł Misiło.

W poniedziałek uroczyście otwarto biuro. Poseł Piotr Misiło zachęcał do kontaktowania się z nim osobiście. Oczywiście nie zabrakło tortu. Wśród gości byli m.in. radny Zdzisław Merchelski, Małgorzata Borowiec – naczelnik Wydziału Obrotu Nieruchomościami, a także Ewa Deląg ze świnoujskiego PSL.

Zobacz również

Turniej pod patronatem Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. za nami

2.10.2022 roku Klub Sportowy Prawobrzeże Świnoujście był organizatorem kolejnego już turnieju pod patronatem Sponsora Głównego: …

4 komentarze

  1. .N - sympatyk

    Bardzo dobrze. Partia która będzie dbała o przedsiębiorców i pracowników, aby mogli dobrze zarabiać, o interes i bezpieczeństwo Polski. Nie będzie pozwalała na to aby nieroby i kombinatorzy byli utrzymywani przez państwo na lepszym poziomie niż ci, którzy ciężko na swój byt pracują. A Pan Poseł będzie naszym, czyli mieszkańców Świnoujścia, przedstawicielem i każdy będzie mógł się do niego zwrócić ze swoimi problemami, ale i z pomysłami na lepszą i .Nowocześniejszą Polskę.

  2. Kolejna antypolska partia… bleh.

  3. Pan Adam mam nadzieję zrobi karierę polityczną. Jak to miło słuchac kogoś kto mówi w mediach /mam na myśli głównie te ogólnopolskie/ piękną polszczyzną, do rzeczy, rozumie pytania i mysli. I na dodatek jeszcze taki młody. Brawo, powodzenia.

  4. No to już wiadomo dlaczego Merchelski odszedł od radnych z SLD. Koniunkturalista po prostu. Taki człowiek bez honoru bleeee

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.