Strona główna / Lokalne / Pieniądze stoją zaparkowane na chodniku

Pieniądze stoją zaparkowane na chodniku

Autami nieprawidłowo zaparkowanymi powinna zająć się straż miejska lub policja. Kierowcy parkujący na przejściu dla pieszych powinno liczyć się z konsekwencjami. Nasza Czytelniczka zrobiła zdjęcie na os. Platan przy ul. Malczewskiego.

– Gdzie w tym „biednym” mieście jest straż miejska i policja? Pieniądze jak widać na zdjęciu stoją na chodnikach, przejściach itp. Nie jestem złośliwa, ale to jest notoryczne i nie idzie przejść z wózkiem, czy minąć się z innymi przechodniami. Za granicą słono byśmy zapłacili, a u nas proszę – uchodzi bezkarnie – pisze w e-mailu pani Joanna.

Zobacz również

Kolumbijska kokaina w workach z cukrem w Świnoujściu

Zachodniopomorski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Szczecinie skierował …

5 komentarzy

  1. Mnie jako mieszkańca Woj. Polskiego nikt nie poinformował, że przez najbliższe dwa lata nie będę mógł dojechać do swojej posesji – skoro miasto tak się ucieszyło z przychodów za wycinkę kolejnych drzew v&v Urzędu, to może zadbało by wspólnie z inwestorem o miejsca parkingowe dla mieszkańców, którzy dodatkowo muszą od dwóch dni żyć na trzęsącym się i wibrującym osiedlu – rozumiem, że są urlopy i Panu Prezydentowi i Urzędnikom to nie przeszkadza.

  2. Podobno miejsc parkingowych nie brakuje jak twierdzi pan Karelus. Pod tymi budynkami są parkingi. Aj zapomnialem, przecież można je za kasę wynajmować nie mieszkającym tam kierowcom a samemu na chodniku.

  3. A kto pozwolił na zamknięcie tej ulicy?

  4. Troszkę tolerancji. Tam jest strefa zamieszkania, to pieszy może iść ulicą i ma pierwszeństwo. A obok jak widać jest remont i zajęli masę miejsc parkingowych. Gdzieś te samochody tez trzeba parkować. Bardzo dobrze ze w tym akurat wypadku ani policja ani straż miejska nie podejmuje interwencji. Podkreślam w tym wypadku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.