poniedziałek , 5 grudnia 2022
Strona główna / Lokalne / Od czterech lat był poszukiwany listem gończym. Wpadł w Świnoujściu

Od czterech lat był poszukiwany listem gończym. Wpadł w Świnoujściu

Pięć osób ukrywających się przed organami ścigania i wymiaru sprawiedliwości, chcących uniknięcia w ten sposób kary, zatrzymali w ciągu minionych dwóch dni policjanci w Świnoujściu.
Policjanci ustalili, że na jednej z działek ogrodniczych na terenie miasta może przebywać ukrywająca się przed wymiarem sprawiedliwości kobieta. Po wejściu do altanki zastali tam 41-latkę poszukiwaną do odbycia kary za popełnione wcześniej przestępstwa.

Kolejnego z poszukiwanych nakazem przymusowego doprowadzenia wydanego przez świnoujską prokuraturę zatrzymano w miejscu zamieszkania. 25-latek nie krył zdziwienia na widok mundurowych i zakładanych na jego ręce kajdanek.

Do kolejnych trzech zatrzymań doszło w nocy. Idąca chodnikiem kobieta na widok patrolujących miasto policjantów zaczęła się nerwowo zachowywać i od razu skręciła w poprzeczną ulicę. Po jej wylegitymowaniu okazało się, że 30-letnia mieszkanka województwa mazowieckiego jest poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Augustowie w związku z koniecznością odbycia kary aresztu.

Podobny scenariusz miał miejsce w przypadku dwóch pozostałych poszukiwanych. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że 50-letni mieszkaniec Wrocławia jest poszukiwany od czterech lat listem gończym wydanym przez Prokuraturę Rejonową w Ząbkowicach Śląskich. Z kolei 32-letni mężczyzna bez stałego miejsca zameldowania był poszukiwany przez świnoujski sąd w celu odbycia zasądzonej kary aresztu.

Dla zatrzymanych przyszła teraz pora rozliczenia się z przeszłością i poniesienia kary za wcześniej popełnione czyny.

Zobacz również

Przy budowie ekspresówki do Świnoujścia pracują od rana do późna

Szybkie zapadanie zmroku nie oznacza, że prace budowlane na inwestycjach trwają obecnie krócej. Wykonawcy odcinka …

Jeden komentarz

  1. Czy jesteś poszukiwany Listem Gończym lub Europejskim Nakazem Aresztowania ?
    LIST GOŃCZY – EUROPEJSKI NAKAZ ARESZTOWANIA – DOPROWADZENIE DO ZAKŁADU KARNEGO – WYROK – PRZEDAWNIENIE – UMORZENIE Czasami bywa tak, że ktoś przed wyjazdem z Polski miał burzliwą przeszłość i nie wie kto go poszukuje oraz w jakiej sprawie. Jeśli wystawiono za Tobą list gończy to bez względu czy jesteś w Polsce lub za granicą istnieje możliwość uzyskania informacji kto i do jakiej sprawy Cię poszukuje . http://www.neewiss.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.