Strona główna / Lokalne / Od czterech lat był poszukiwany listem gończym. Wpadł w Świnoujściu

Od czterech lat był poszukiwany listem gończym. Wpadł w Świnoujściu

Pięć osób ukrywających się przed organami ścigania i wymiaru sprawiedliwości, chcących uniknięcia w ten sposób kary, zatrzymali w ciągu minionych dwóch dni policjanci w Świnoujściu.
Policjanci ustalili, że na jednej z działek ogrodniczych na terenie miasta może przebywać ukrywająca się przed wymiarem sprawiedliwości kobieta. Po wejściu do altanki zastali tam 41-latkę poszukiwaną do odbycia kary za popełnione wcześniej przestępstwa.

Kolejnego z poszukiwanych nakazem przymusowego doprowadzenia wydanego przez świnoujską prokuraturę zatrzymano w miejscu zamieszkania. 25-latek nie krył zdziwienia na widok mundurowych i zakładanych na jego ręce kajdanek.

Do kolejnych trzech zatrzymań doszło w nocy. Idąca chodnikiem kobieta na widok patrolujących miasto policjantów zaczęła się nerwowo zachowywać i od razu skręciła w poprzeczną ulicę. Po jej wylegitymowaniu okazało się, że 30-letnia mieszkanka województwa mazowieckiego jest poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Augustowie w związku z koniecznością odbycia kary aresztu.

Podobny scenariusz miał miejsce w przypadku dwóch pozostałych poszukiwanych. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że 50-letni mieszkaniec Wrocławia jest poszukiwany od czterech lat listem gończym wydanym przez Prokuraturę Rejonową w Ząbkowicach Śląskich. Z kolei 32-letni mężczyzna bez stałego miejsca zameldowania był poszukiwany przez świnoujski sąd w celu odbycia zasądzonej kary aresztu.

Dla zatrzymanych przyszła teraz pora rozliczenia się z przeszłością i poniesienia kary za wcześniej popełnione czyny.

Zobacz również

Świnoujścianie na Halowym Mitingu Lekkoatletycznym w Szczecinie

  Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” w dniu 22 stycznia 2022 r. zorganizował dla zawodników …

Jeden komentarz

  1. Czy jesteś poszukiwany Listem Gończym lub Europejskim Nakazem Aresztowania ?
    LIST GOŃCZY – EUROPEJSKI NAKAZ ARESZTOWANIA – DOPROWADZENIE DO ZAKŁADU KARNEGO – WYROK – PRZEDAWNIENIE – UMORZENIE Czasami bywa tak, że ktoś przed wyjazdem z Polski miał burzliwą przeszłość i nie wie kto go poszukuje oraz w jakiej sprawie. Jeśli wystawiono za Tobą list gończy to bez względu czy jesteś w Polsce lub za granicą istnieje możliwość uzyskania informacji kto i do jakiej sprawy Cię poszukuje . http://www.neewiss.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.