Strona główna / Lokalne / Pyromagic. Przewozy Regionalne zapomniały o mieszkańcach Świnoujścia

Pyromagic. Przewozy Regionalne zapomniały o mieszkańcach Świnoujścia

W ubiegły weekend był festiwal sztucznych ogni w Szczecinie. Przewozy Regionalne zadbały o transport powrotny dla mieszkańców Gryfina, Stargardu i Goleniowa. Pociągi odwiozły widzów po zakończonych pokazach fajerwerków.

W ubiegły piątek i sobotę w Szczecinie odbywał się Międzynarodowy Festiwal Sztucznych Ogni PYROMAGIC 2016.  Aby umożliwić uczestnikom wygodny powrót z imprezy  Przewozy uruchomiły specjalne pociągi do Stargardu, Goleniowa i Gryfina.

Po imprezach, w nocy z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę w trasę ruszyły dodatkowe pociągi REGIO, które bezpiecznie odwiozły do domów mieszkańców tych trzech miejscowości. Po drodze zatrzymywały się także na stacjach pośrednich.

O świnoujścianach zapomniano. Z takiego pociągu chętnie by skorzystali pewnie mieszkańcy nie tylko Świnoujścia, ale także turyści z Międzyzdrojów i mieszkańcy Wolina.

Zobacz również

Próbna ewakuacja na terenie Terminalu LNG im. Lecha Kaczyńskiego

W dniu 23 listopada 2022 r. na terenie Terminalu LNG im. Lecha Kaczyńskiego w Świnoujściu …

2 komentarze

  1. Nie zapomnieli, po prostu te pociągi były dla podszczecińskich wioch i biednych miasteczek z których notorycznie robole tam dojeżdżają.

  2. Pyroagic w tym roku było i tak jedną wielką porażką. Pełno pijanych wymoczków i parę petard – w porównaniu do poprzednich lat zero atrakcji. Ostatni raz oglądałam pokazy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.