Strona główna / Lokalne / Pyromagic. Przewozy Regionalne zapomniały o mieszkańcach Świnoujścia

Pyromagic. Przewozy Regionalne zapomniały o mieszkańcach Świnoujścia

W ubiegły weekend był festiwal sztucznych ogni w Szczecinie. Przewozy Regionalne zadbały o transport powrotny dla mieszkańców Gryfina, Stargardu i Goleniowa. Pociągi odwiozły widzów po zakończonych pokazach fajerwerków.

W ubiegły piątek i sobotę w Szczecinie odbywał się Międzynarodowy Festiwal Sztucznych Ogni PYROMAGIC 2016.  Aby umożliwić uczestnikom wygodny powrót z imprezy  Przewozy uruchomiły specjalne pociągi do Stargardu, Goleniowa i Gryfina.

Po imprezach, w nocy z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę w trasę ruszyły dodatkowe pociągi REGIO, które bezpiecznie odwiozły do domów mieszkańców tych trzech miejscowości. Po drodze zatrzymywały się także na stacjach pośrednich.

O świnoujścianach zapomniano. Z takiego pociągu chętnie by skorzystali pewnie mieszkańcy nie tylko Świnoujścia, ale także turyści z Międzyzdrojów i mieszkańcy Wolina.

Zobacz również

Co nowego na budowie tunelu pod cieśniną Świny?

Trwają roboty konstrukcyjne dla wiaduktu w ciągu ul. Karsiborskiej – w ubiegłym tygodniu wykonywano dylatacje …

2 komentarze

  1. Nie zapomnieli, po prostu te pociągi były dla podszczecińskich wioch i biednych miasteczek z których notorycznie robole tam dojeżdżają.

  2. Pyroagic w tym roku było i tak jedną wielką porażką. Pełno pijanych wymoczków i parę petard – w porównaniu do poprzednich lat zero atrakcji. Ostatni raz oglądałam pokazy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.