Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA i FILM] Trwa Pływający Festiwal Piosenki Morskiej WIATRAK 2016

[ZDJĘCIA i FILM] Trwa Pływający Festiwal Piosenki Morskiej WIATRAK 2016

Kilkudziesięciu artystów z całej Polski oraz goście z Niemiec, ponad dwadzieścia godzin szantowego grania na lądzie i wodzie. Tak w skrócie zapowiada się startujący XXXII Pływający Festiwal Piosenki Morskiej WIATRAK 2016.

Na scenie pojawią się takie sławy jak Marek Szurawski, Ryszard Muzaj, zespoły Stary Szmugler, Klang, Majtki Bosmana, Drake oraz Ryczące Dwudziestki. Oczywiście nie zabraknie też Jerzego Porębskiego, bez którego trudno sobie w ogóle wyobrazić świnoujski Wiatrak. Słowem – największe szlagiery muzyki marynistycznej – gwarantowane.

Nieodłączną częścią Wiatraka są też rejsy żaglowcami goszczącymi na odbywającym się w tym samym czasie 8. Sail Świnoujście. Dzięki połączeniu sił, festiwal staje się naprawdę pływający, bo podczas żeglowania po wodach Bałtyku, można będzie posłuchać muzyki na żywo. Bilety na rejsy do kupienia w kasie na Wybrzeżu Władysława IV.

Tradycyjnie też, sobotnie granie zakończy pokaz sztucznych ogni.

Zobacz również

W Świnoujściu usunięto 282 tony materiałów z azbestem

Świnoujście po raz siódmy chce sięgnąć po dotację na usunięcie azbestu z terenu miasta. Miasto …

2 komentarze

  1. troche irytujace jest to ze wszystkie reportaze sa robione z drona, a najgrosza jest ta muzyka w tle, szalu dostaje od tego

    • To nie oglądaj innym się podoba bo nie narzekają ale widać cierpisz na narodową przypadłość czyli wieczne niezadowolenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.