Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA i FILM] Trwa Pływający Festiwal Piosenki Morskiej WIATRAK 2016

[ZDJĘCIA i FILM] Trwa Pływający Festiwal Piosenki Morskiej WIATRAK 2016

Kilkudziesięciu artystów z całej Polski oraz goście z Niemiec, ponad dwadzieścia godzin szantowego grania na lądzie i wodzie. Tak w skrócie zapowiada się startujący XXXII Pływający Festiwal Piosenki Morskiej WIATRAK 2016.

Na scenie pojawią się takie sławy jak Marek Szurawski, Ryszard Muzaj, zespoły Stary Szmugler, Klang, Majtki Bosmana, Drake oraz Ryczące Dwudziestki. Oczywiście nie zabraknie też Jerzego Porębskiego, bez którego trudno sobie w ogóle wyobrazić świnoujski Wiatrak. Słowem – największe szlagiery muzyki marynistycznej – gwarantowane.

Nieodłączną częścią Wiatraka są też rejsy żaglowcami goszczącymi na odbywającym się w tym samym czasie 8. Sail Świnoujście. Dzięki połączeniu sił, festiwal staje się naprawdę pływający, bo podczas żeglowania po wodach Bałtyku, można będzie posłuchać muzyki na żywo. Bilety na rejsy do kupienia w kasie na Wybrzeżu Władysława IV.

Tradycyjnie też, sobotnie granie zakończy pokaz sztucznych ogni.

Zobacz również

Święto Wojska Polskiego z 8. Flotyllą Obrony Wybrzeża

„Weekend z wojskiem” – pod takim hasłem od 13 do 15 sierpnia odbywać się będą …

2 komentarze

  1. troche irytujace jest to ze wszystkie reportaze sa robione z drona, a najgrosza jest ta muzyka w tle, szalu dostaje od tego

    • To nie oglądaj innym się podoba bo nie narzekają ale widać cierpisz na narodową przypadłość czyli wieczne niezadowolenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.