Strona główna / Lokalne / Piotrek ścigał się z najlepszymi kolarzami MTB

Piotrek ścigał się z najlepszymi kolarzami MTB

Po trudnej walce z ciężką trasą, własnymi słabościami i upałem Piotr Cibart z grupy kolarskiej Baltic Home zameldował się na mecie z czasem 5:14′. Ty samym zajął dobre 5 miejsce w swojej kategorii M4 licząc razem z licencjonowanymi zawodnikami.
Wyścig był wymagający i wykończył niejednego, dystans Giga 87km ukończyło 182 zawodników, a aż 75 nie dojechało do mety.

Jelenia Góra Trophy – Maja Włoszczowska MTB Race ściągnął do stolicy Karkonoszy najlepszych kolarzy górskich świata. Zawodnicy walczyli nie tylko o zwycięstwo, nagrody pieniężne, tradycyjny Puchar Ducha Karkonoszy i prestiż, ale i o dużą ilość punktów do rankingu UCI.

Tradycyjnie zmierzyli się z najtrudniejszą w Polsce i jednocześnie niezwykle widowiskową trasąę usytuowaną na terenie Parku Paulinum. Pomału już staje się ona trasą legendarną nie tylko w Polsce ale i na świecie, ciesząc się dużym uznaniem wśród zawodników i kibiców.

Zobacz również

Ratownicy zaholowali uszkodzony jacht

Morskie Ratownicze Centrum Koordynacyjne w Gdyni odebrało z Centrum Powiadamiania Ratunkowego informacje o dziwnie zachowującym …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.