Strona główna / Lokalne / Bridget Jones 3 od czwartku w świnoujskim kinie

Bridget Jones 3 od czwartku w świnoujskim kinie

Kino Cinema 3D w galerii Corso wraca po wakacjach do cieszącego się wielką popularnością cyklu specjalnych pokazów filmowych pod nazwą Kino Na Szpilkach – wydarzeń adresowanych specjalnie do żeńskiej części widowni. Kino Na Szpilkach to nie tylko pokazy najlepszych filmów, ale również świetna okazja do spotkania ze specjalistkami w zakresie najnowszych trendach mody, pielęgnacji urody czy kosmetyków. Wszystko to w niezwykłej atmosferze, dzięki której można zapomnieć o codzienności i doskonale bawić się w tzw. babskim towarzystwie.

Pierwsze wydarzenie już w najbliższy czwartek – 22 września, o godz. 19.00. Świnoujskie kino zaprasza tym razem na pokaz najnowszego hitu filmowego – Bridget Jones 3, kontynuacji komedii o miłosnych i zawodowych przygodach autorki najzabawniejszego pamiętnika w historii kina i literatury. Bridget znów jest singielką, tym razem po czterdziestce. Wkrótce okazuje się, że panna Jones spodziewa się dziecka. Nie jest jedynie pewna, kto jest jego ojcem…

Przed filmem będzie możliwość zapoznania się z najnowszymi kosmetykami, zabiegami kosmetycznymi, modą, a także spróbowania kawy i deserów.

Rezerwacja biletów: http://www.cinema3d.pl/swinoujscie oraz tel. +48 91 322 22 88

Zobacz również

Wiceminister Witkowski dla PAP: polskie porty zdały egzamin ws. przeładunku węgla

Polskie porty na Bałtyku zdały egzamin w kwestii przeładunku dodatkowych ilości węgla, które zostały zamówione …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.