Strona główna / Lokalne / Północna Izba Gospodarcza zaprasza na Dni Otwarte

Północna Izba Gospodarcza zaprasza na Dni Otwarte

Drzwi Otwarte Funduszy Europejskich w ramach „Dni Otwartych Północnej Izby Gospodarczej w Świnoujściu” rozpoczną się od godziny 11.00 do 14.00 – 29 września (czwartek) 2016r.  na terenie Basenu Północnego w przygotowywanej w tym momencie hali nr 10.

– 29 września chcemy porozmawiać z mieszkańcami o funduszach europejskich, o dostępnych konkursach RPO WZ, w związku z tym mamy dwa punkty – Kancelaria konsultingowa Art of Business działająca na terenie Świnoujścia oraz Punkt Informacyjny- Fundusze Europejskie – tłumaczy Julia Kłaput.

Wraz z Urzędem Pracy w Świnoujściu oraz Wojewódzkim Urzędem Pracy w Szczecinie przyszli przedsiębiorcy dowiedzą się wszystkiego o pozyskiwaniu dotacji lub możliwości zdobycia pieniędzy na szkolenia pracowników, czy wyposażenie lokalu. ( wys. dotacji to ok. 20 tys. zł.)

Przedstawiciele Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości zaprezentują możliwości dofinansowania na atrakcyjnych warunkach nowej działalności gospodarczej.

Dodatkowo podczas Dni Otwartych będzie LINK2 Usedom – pośrednictwo pracy, które zaczęło działać właśnie ze środków pozyskanych z Urzędu Pracy na rozpoczęcie działalności.

Będzie również, atrakcyjny dla mieszkańców wystawca POLTRAMP YARD S.A.- firma zaprezentuje swoją działalność i bezpośrednio spotka się z mieszkańcami zainteresowanymi pracą w tej firmie.

 

Oprócz tych punktów, wystąpi również Fundusz Pomerania, przedstawiciele Banku Ochrony Środowiska ( inwestycje branży hotelarskiej), Banku SGB Goleniów ( pożyczki za 0 zł)

Zobacz również

Trzy złota podczas Pucharu Polski dla Centrum EKG

W dniach 24-25/09/22 w Luboniu  odbył się XII Puchar Polski No Gi Jiu Jitsu 2022. …

Jeden komentarz

  1. Bank SGB Goleniów to ten bank co rozdaje pieniądze na telefon?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.