Strona główna / Lokalne / Północna Izba Gospodarcza zaprasza na Dni Otwarte

Północna Izba Gospodarcza zaprasza na Dni Otwarte

Drzwi Otwarte Funduszy Europejskich w ramach “Dni Otwartych Północnej Izby Gospodarczej w Świnoujściu” rozpoczną się od godziny 11.00 do 14.00 – 29 września (czwartek) 2016r.  na terenie Basenu Północnego w przygotowywanej w tym momencie hali nr 10.

– 29 września chcemy porozmawiać z mieszkańcami o funduszach europejskich, o dostępnych konkursach RPO WZ, w związku z tym mamy dwa punkty – Kancelaria konsultingowa Art of Business działająca na terenie Świnoujścia oraz Punkt Informacyjny- Fundusze Europejskie – tłumaczy Julia Kłaput.

Wraz z Urzędem Pracy w Świnoujściu oraz Wojewódzkim Urzędem Pracy w Szczecinie przyszli przedsiębiorcy dowiedzą się wszystkiego o pozyskiwaniu dotacji lub możliwości zdobycia pieniędzy na szkolenia pracowników, czy wyposażenie lokalu. ( wys. dotacji to ok. 20 tys. zł.)

Przedstawiciele Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości zaprezentują możliwości dofinansowania na atrakcyjnych warunkach nowej działalności gospodarczej.

Dodatkowo podczas Dni Otwartych będzie LINK2 Usedom – pośrednictwo pracy, które zaczęło działać właśnie ze środków pozyskanych z Urzędu Pracy na rozpoczęcie działalności.

Będzie również, atrakcyjny dla mieszkańców wystawca POLTRAMP YARD S.A.- firma zaprezentuje swoją działalność i bezpośrednio spotka się z mieszkańcami zainteresowanymi pracą w tej firmie.

 

Oprócz tych punktów, wystąpi również Fundusz Pomerania, przedstawiciele Banku Ochrony Środowiska ( inwestycje branży hotelarskiej), Banku SGB Goleniów ( pożyczki za 0 zł)

Zobacz również

Medycy ze szpitala szczepili młodzież ze szkół

Pracownicy Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły szczepili w Punkcie Szczepień Powszechnych młodzież w wieku od …

Jeden komentarz

  1. Bank SGB Goleniów to ten bank co rozdaje pieniądze na telefon?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.