Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA] Kociaki szukają nowego domu

[ZDJĘCIA] Kociaki szukają nowego domu

Kiara i Nala to sześciomiesięczne koteczki szukające domu. Kiara ma czarną bródkę, uwielbia drapanie po brzuszku zaś Nala ma biały paseczek między oczami i jest bardzo karną koteczką. Obie zostały uratowane i wykarmione butelką. Ich kocia mama zginęła, pozostawione bez opieki maleńkie pełzające kotki długo nie wytrzymałyby same na dworze. Zostały uratowane przed zjedzeniem przez drapieżniki więc można powiedzieć, że miały dużo szczęścia. Jednak te szczęście ich opuściło… Nikt do tej pory się w nich nie zakochał. Już mają 6 miesięcy, telefony milczą, nikt nie pyta, nikt ich nie chce… Są zdrowe, zadbane, nie mają pcheł, korzystają z kuwetki i są takie śliczne jednak dalej bez swojego stałego domku. Dobrze by było gdyby zostały adoptowane razem jednak jeśli ktoś chciałby dać domek tylko jednej z nich, jest też taka możliwość.
Na zdjęciach jest też przedstawiona malusieńka pręgowana koteczka Tigra. Podobnie jak dwie siostry została uratowana i wykarmiona. Mimo tak małego wieku przeszła już wiele. Wskutek pogryzienia straciła kawałeczek łapki jednak mimo tego defektu, koteczka doskonale sobie radzi. Biega, psoci jak każdy mały zdrowy kociak. Tigra również czeka na domek.
Kontakt w sprawie adopcji: wiadomość priv, telefon fundacji: 570287167 email: animalsprzystan@wp.pl

Zobacz również

W porcie Szczecin-Świnoujście podniesiono poziom bezpieczeństwa

W związku z sytuacją geopolityczną w polskich portach podniesiono poziom bezpieczeństwa. To oznacza sprawdzanie tożsamości …

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.