Strona główna / Lokalne / Czy Janusz Żmurkiewicz ma szansę wygrać kolejne wybory?

Czy Janusz Żmurkiewicz ma szansę wygrać kolejne wybory?

Przed ostatnimi wyborami samorządowymi zapowiedział, że to jego ostatnia kadencja. W jej trakcie okazało się, że miasto jeszcze nigdy nie było tak blisko szansy wybudowania stałej przeprawy pod Świną. Czy pokusa bycia ojcem marzeń wielu świnoujścian będzie na tyle duża, że Janusz Żmurkiewicz wystartuje w kolejnych wyborach samorządowych? Sam samorządowiec unika jednoznacznych deklaracji. Jednak przyznał na radiowej antenie, że myślał aby przynajmniej rozpocząć budowę tunelu.

Najbliższe wybory samorządowe odbędą się jesienią 2018 roku. Jeśli Janusz Żmurkiewicz wystartuje i je wygra, będzie rządził miastem najdłużej w jego historii. Jest bowiem gospodarzem nieprzerwanie od 2002 roku.

Zobacz również

Wojewoda zachodniopomorski: fala skażenia nie dotarła do Szczecina ani do Zalewu Szczecińskiego

Fala skażenia nie dotarła jeszcze do Szczecina ani do Zalewu Szczecińskiego – powiedział w poniedziałek …

6 komentarzy

 1. Mieszkaniec Świnoujścia

  Asia Agatowska wygra i dobrze. Czas na zmianę!

 2. Sprzedał całe miasto i jeszcze mu mało?!

  P.S
  „Polityków i pieluchy należy wymieniać jak najczęściej,
  z tego samego powodu”
  – Mark Twain

 3. Kiedyś głosowałem na niego ale teraz już widać jak odcina kupony od swojej prezydentury… Ja na niego już nie zagłosuję. Najgorsze że nie widać dobrego następcy. Aż strach pomyśleć co będzie jak wybory wygrają:
  Pawełek – pseudonim instruktor karate
  Asia – pseudonim sztuczny uśmiech

 4. A po co on miałby wygrać następne wybory? po prawie 20 latach potrzebna jest zmiana tak rozmawiamy ze znajomymi. Miasto się zmienia ale bardziej dzięki inicjatywie ludzi i Niemcom niż prezydentowi. On już tak jakby nie przystaje do dzisiejszych czasów i zachowuje się jak nie przystoi politykowi. Pamietam ten jego numer z ucieczką po zarysowaniu czyjegoś samochodu. Wstyd jak diabli. Każdy kto po nim przyjdzie i tak będzie robił to co on bo inaczej się nie da. Ale byłaby jednak szansa na jakąś zmianę. Głosowałem ostatnio na pana Żmurkiewicza, ale wydaje mi się, że już powinien pójść na emeryturkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.