Strona główna / Lokalne / Mój reporter. Z tymi problemami dzwonili do nas Czytelnicy

Mój reporter. Z tymi problemami dzwonili do nas Czytelnicy

Wiesz o czymś ważnym? Chciałbyś, aby reporterzy portalu swinoujskie.info zajęli się Twoim problemem? Masz pytania do redakcji? Napisz do nas na adres: redakcja@swinoujskie.info lub zadzwoń: 510 555 524. W mijającym tygodniu Czytelnicy dzwonili z następującymi problemami.

#1 Nie wiem czy ktoś kontroluje stan nabrzeży w mieście. Byłem ostatnio z wnuczką naprzeciwko Kapitanatu Portu. Tam są dosłownie dziury. Jak ktoś będzie szedł po zmroku to sobie połamie nogę.

#2 Mieszkam na osiedlu Posejdon. Już drugą noc jest ciemno na Gałczyńskiego, Staffa i Broniewskiego. Dzwoniłam teraz na pogotowie energetyczne, nic nie mogą zrobić bo oświetlenie ulic zgłasza się do urzędu miasta. Może wy zajmiecie się naszym problemem?

#3 Chciałbym zapytać się włodarzy miasta czy mają w planie montaż barier energochłonnych na ulicy Karsiborskiej oddzielającą ścieżkę rowerową od jezdni. Myślę, że wielu rowerzystów rolkarzy czy biegaczy czuje się na ścieżce rowerowej równie bezpiecznie jak mrówka na pustyni.

#4 W mieście coraz częściej można zauważyć powyginane tabliczki z nazwami ulic, chodzi o to, że tabliczki z nazwami ulic są pozamieniane i wskazują inną ulice niż jest faktycznie. Tak jest chociażby na przystanku końcowym na ul. Krzywej.

#5 Zauważyłem, że taksówkarze oddają swoje potrzeby fizjologiczne w krzakach przy promach. Naprawdę nie mogą tego robić w budynku przeprawy promowej? Przecież tam jest toaleta. Przykry obrazek.

#5 Od dwóch lat mówi się, że nowy basen powstanie przy ul. Gdyńskiej. Czy wiadomo coś w tej sprawie?  Byłem ostatnio na naszym miejskim basenie. Szkoda inwestować pieniądze w ten obiekt. To przecież skarbonka. Lepiej wydać pieniądze np. z gazoportu i wybudować coś nowego.

Zobacz również

Międzyzdroje. Wszystkie kąpieliska są bezpieczne i stale kontrolowane

Na chwilę obecną w Międzyzdrojach nie ma skażeń naszych wód – Zalewu Szczecińskiego i Bałtyku. …

Jeden komentarz

  1. No i jak się tymi problemami zajęliście? przy pytaniach powinny więc być i odpowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.