Strona główna / Lokalne / Plus i minus. Kto zasłużył w tym tygodniu?

Plus i minus. Kto zasłużył w tym tygodniu?

+++ Dostają załogi miejskich promów za to, że w trakcie ekstremalnie trudnych warunków atmosferycznych, przewozili mieszkańców miasta z jednego brzegu na drugą. Mało kto wie, ale żegluga podczas silnego wiatru i cofki wymaga sporo umiejętności. Dziękujemy!

++ Dostaje Świnoujska Akademia Karate Kyokushin za organizację w minionym tygodniu dwóch imprez. Po raz kolejny Mistrzostwa Lotów Latawców oraz zawody w streetworkoucie, czyli ćwiczeniu na drążkach. Przyznajemy także Fundacji Animals Przystań Świnoujście za bal zorganizowany w szkole „jedynce”.

+ Otrzymuje Wydział Ochrony Środowiska za zdecydowaną reakcję w sprawie dzików. Zwierzęta biegające po ścisłym centrum miasta nie dawały mieszkańcom poczucia bezpieczeństwa. Wkrótce zwierzęta zostaną odłowione.

— Dostają właściciele domków jednorodzinnych, którzy przed nadejściem sezonu grzewczego zapomnieli o wizycie kominiarza i konieczności przeczyszczenia kominów.

— Kierowca ciężarówki, który jechał po ulicach miasta z pękniętą oponą. Dzięki reakcji jednego z kierowców i policji, pojazd zatrzymano.

– W imieniu kierowców, przyznajemy wszystkim rowerzystom, którzy nie opanowali kultury jeżdżenia na dwóch kółkach – jeżdżą po chodnikach, przejeżdżają przez przejścia dla pieszych, albo skręcają bez wystawienia ręki.

Zobacz również

Ponownie dwukierunkowy ruch na ul. Duńskiej i Fińskiej w Świnoujściu

Wykonawca budowy tunelu pod Świną zawiadomił o planowanej zmianie tymczasowej organizacji ruchu na ulicy Duńskiej …

Jeden komentarz

  1. Normalnie już promiarzom dziękujecie. I to potrójnie. Straszne…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.