Strona główna / Lokalne / Plus i minus. Kto zasłużył w tym tygodniu?

Plus i minus. Kto zasłużył w tym tygodniu?

+++ Dostają załogi miejskich promów za to, że w trakcie ekstremalnie trudnych warunków atmosferycznych, przewozili mieszkańców miasta z jednego brzegu na drugą. Mało kto wie, ale żegluga podczas silnego wiatru i cofki wymaga sporo umiejętności. Dziękujemy!

++ Dostaje Świnoujska Akademia Karate Kyokushin za organizację w minionym tygodniu dwóch imprez. Po raz kolejny Mistrzostwa Lotów Latawców oraz zawody w streetworkoucie, czyli ćwiczeniu na drążkach. Przyznajemy także Fundacji Animals Przystań Świnoujście za bal zorganizowany w szkole “jedynce”.

+ Otrzymuje Wydział Ochrony Środowiska za zdecydowaną reakcję w sprawie dzików. Zwierzęta biegające po ścisłym centrum miasta nie dawały mieszkańcom poczucia bezpieczeństwa. Wkrótce zwierzęta zostaną odłowione.

— Dostają właściciele domków jednorodzinnych, którzy przed nadejściem sezonu grzewczego zapomnieli o wizycie kominiarza i konieczności przeczyszczenia kominów.

— Kierowca ciężarówki, który jechał po ulicach miasta z pękniętą oponą. Dzięki reakcji jednego z kierowców i policji, pojazd zatrzymano.

– W imieniu kierowców, przyznajemy wszystkim rowerzystom, którzy nie opanowali kultury jeżdżenia na dwóch kółkach – jeżdżą po chodnikach, przejeżdżają przez przejścia dla pieszych, albo skręcają bez wystawienia ręki.

Zobacz również

Niemcy umieściły Polskę na liście krajów wysokiego ryzyka. Co to oznacza?

Instytut Roberta Kocha ogłosił, że od niedzieli Polska będzie uznawana przez Niemcy za obszar wysokiego …

Jeden komentarz

  1. Normalnie już promiarzom dziękujecie. I to potrójnie. Straszne…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.