Strona główna / Lokalne / Dafa wartego 180 tys. zł odzyskała Straż Graniczna

Dafa wartego 180 tys. zł odzyskała Straż Graniczna

Skradziony przeszło 3,5 roku temu we Francji ciągnik siodłowy daf o wartości 180 tysięcy złotych przechwycili w sobotę w Świnoujściu funkcjonariusze Straży Granicznej. Strażnicy graniczni zatrzymali ciągnik do kontroli drogowej zaraz po tym, jak zjechał z promu przybyłego ze Szwecji. W Systemie Informacyjnym Schengen pojazd figurował jako skradziony na terenie Francji 1 stycznia 2013 roku. Funkcjonariusze zatrzymali i zabezpieczyli dafa, a 44-letniego kierowcę, mieszkańca województwa opolskiego, przesłuchali w charakterze świadka.

 

Zobacz również

Kolumbijska kokaina w workach z cukrem w Świnoujściu

Zachodniopomorski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Szczecinie skierował …

Jeden komentarz

  1. Poprzedniego komendanta SG, chyba szlag trafia, jak czyta o tych wynikach;) Co chwilę coś jest ujawnione, zatrzymane itd. itp. Wynik za wynikiem:) Za rządów pana G. tego nie było;) Chyba o czymś to świadczy?;) Układy, układziki, znajomki, koledzy, nagrody za kolesiostwo i donosicielstwo, a nie pracę. Chyba faktycznie dobra zmiana przyszła do Świnoujścia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.