Strona główna / Lokalne / Komunikacja autobusowa. Tańsze bilety na Gopay

Komunikacja autobusowa. Tańsze bilety na Gopay

Firma GoPay, umożliwiająca zakup biletów przez Internet, wspólnie z Komunikacją Autobusową  w Świnoujściu przygotowała promocję. Każdy pasażer który kupi 3 bilety za pomocą formularza na stronie www.gopay24.pl  lub przez aplikację mobilną przy użyciu portfela elektronicznego MasterPass, trzeci otrzyma za 50 procent ceny. W promocji sumują się bilety zakupione na konkretnego pasażera. Bilety należące do różnych osób nie sumują się.

– Internetowy serwis oraz aplikacja mobilna pozwalają zaoszczędzić czas pasażerów, którzy nie stojąc w kolejkach, kupują bilety wygodnie z domu, w pracy, czy będąc w szkole. Wszędzie tam, gdzie mają dostęp do Internetu. Teraz mogą dodatkowo zaoszczędzić  pieniądze, otrzymując zwrot za dokonaną transakcję. Warto zwrócić uwagę, że system umożliwia zakup biletu dla dowolnej liczby członków rodziny oraz znajomych  – mówi Robert Pietras, prezes GoPay.

Promocja jest ograniczona czasowo. Aby móc skorzystać z promocji należy kupić bilet w dniach od 15 października do 31 grudnia 2016r. przy użyciu portfela elektronicznego MasterPass na stronie www.gopay24.pl lub poprzez aplikację mobilną.

Więcej szczegółów znajduje się w regulaminie promocji dostępnym na stronie www.gopay24.pl

Informacje na temat promocji dodatkowo umieszczone zostaną w autobusach flotowych naszej Spółki i na wiatach przystankowych.

Info KA

Zobacz również

Kalendarz wydarzeń podczas ferii zimowych 2020

Nie jesteśmy co prawda w stanie zapewnić śniegu, ale bez względu na pogodę przygotowaliśmy szereg …

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.