środa , 5 października 2022
Strona główna / Lokalne / Mój reporter. Czytelnicy dzwonią do redakcji

Mój reporter. Czytelnicy dzwonią do redakcji

Wiesz o czymś ważnym? Chciałbyś, aby reporterzy portalu swinoujskie.info zajęli się Twoim problemem? Masz pytania do redakcji? Napisz do nas na adres: redakcja@swinoujskie.info lub zadzwoń: 510 555 524. W mijającym tygodniu Czytelnicy dzwonili z następującymi problemami.

#1 Po raz kolejny dzwonię do redakcji, bo problem samochodów jeżdżących po deptaku na ul. Słowackiego jest nierozwiązany. Auta jadą już nie tylko od strony Piłsudskiego, ale także pod prąd od Matejki. Nikt nie respektuje znaków. Ani miejscowi, ani turyści.

#2Jestem mieszkanką Przytoru. W nocy  z niedzieli na poniedziałek, spłonął u nas samochód dostawczy zaparkowany na ul. Szmaragdowej. Kilka minut później paliło się auto na ul. Zalewowej. Czy szaleje u nas podpalacz? Możemy czuć się bezpiecznie?!

#3 Mieszkamy w budynku przy ulicy Norweskiej 8. Klatka schodowa budynku jest w opłakanym stanie. Ostatni remont był tu z kilkadziesiąt lat temu. ZGM mógłby wziąć pod uwagę remont tego miejsca.

#4 Drażnią mnie zaparkowane samochody w niektórych miejscach miasta. Za szyba mają kartkę z informacją, że są przeznaczone na sprzedaż. Blokują miejsca innym kierowcom. Stoją przy głównych ulicach. Ewidentnie ktoś je ustawił licząc na szybką sprzedaż.

#5 Chciałem zwrócić uwagę na zły stan nawierzchni dwóch ulic w mieście. Pierwsza z nich to Markiewicza, a druga Grunwaldzka od Karsiborskiej do Krzywej.

#6 W Parku Chopina są warcaby. Warcaby wypożyczane są za darmo na dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość osoby wypożyczającej. W tym samym miejscu można również za darmo wypożyczać kule do gry w boules. Mało osób o tym wie – warto to nagłośnić.

Zobacz również

ZUS: termin płatności bonem turystycznym został wydłużony do 31 marca 2023 r.

Termin płatności bonem turystycznym został wydłużony z 30 września 2022 r. do 31 marca 2023 …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.