poniedziałek , 3 października 2022
Strona główna / Lokalne / Z kim na ferie zimowe? Collegium jedzie do Černej Hory

Z kim na ferie zimowe? Collegium jedzie do Černej Hory

Chociaż dopiero koniec października, to rodzice już myślą o wysłaniu dzieci na zimowe ferie. Collegium ze Świnoujścia zaprasza dzieci i młodzież na wyjazd do Czech na wspólne jeżdżenie na desce. W programie: intensywna jazda (6 dni) na dwóch deskach pod opieką wykwalifikowanej kadry instruktorów (podstawy dla rozpoczynających naukę na szerokich stokach, KID – Park, carving i doskonalenie dla umiejących jeździć, dla zaawansowanych fun carving, jazda sportowa, slalom z pomiarem czasu, filmowanie zajęć na stoku), małe grupy, codziennie szkolenia narciarskie i snowboardowe oraz nadzorowana jazda wolna, zawody Ski&Snow Tourowe w slalomie o Puchar Collesia i Balbinki, grupy zaawansowane mają możliwość korzystania z wielu ośrodków narciarskich objętych karnetem, dla chętnych jazda wieczorna, audiowizualne metody nauczania (nagrywanie jazdy kamerą, analiza błędów, filmy instruktażowe), wykłady na temat bezpieczeństwa na stoku, zabawy wieczorne, wieczór filmowy, disco&show, wycieczka na pływalnię w Trutnov, gry i zabawy na sali gimnastycznej, zjazd saneczkowy w Jańskich Łaźniach, indywidualna karta umiejętności narciarskich i snowboardowych, Indeks Aktywności Ruchowej.

SkiResort Czarna Góra jest regionem narciarskim powstałym z połączenia kilku ośrodków (Jańskie Łaźnie, Czerny Dul, Swoboda nad Upą, Pec pod Śnieżka, Velka Upa). SkiResort Czerna Hora proponuje turystom wszystkie rodzaje tras zjazdowych o całkowitej długości około 41 km, z czego 81 proc. ma pełny system sztucznego dośnieżania. Każdy narciarz znajdzie coś dla siebie! Ośrodek narciarski w Jańskich Łaźniach ma jedyną w Czechach ośmioosobową kolej gondolową i nartostrady każdego stopnia trudności. Należą one do najdłuższych w Czechach (około 3 km). Saneczkarze mogą skorzystać z 3,5 kilometrowej trasy Czernohorskiej, przygotowanej wyłącznie dla nich. Stacja zimowa w Czernym Dule wyróżnia się natomiast szerokimi stokami i nowocześnie wyposażonym KID-Parkiem do nauki jazdy. Ośrodek w Swobodzie nad Upą jest typu rodzinnego z łagodnym stokiem. Ma na stałe zamontowaną trasę slalomową z bramkami i pomiarem czasu. Poruszanie się narciarzy między ośrodkami ułatwiają skibusy.

Termin

18.02 – 25.02.2017

Zakwaterowanie

6 noclegów w hotelu Union, w centrum miejscowości Czerny Dul (200 m od wyciągów narciarskich, 10 m od przystanku Skibusów). W obiekcie znajduje się przytulna restauracja, sala świetlicowa, sauna, dyskoteka. Przestronne pokoje 2, 3 i 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym.
Zobacz hotel

Adres:
Hotel Union
Czerny Dul 80
543 44

Wyżywienie

Śniadanie, ciepły posiłek na stoku, obiadokolacja.
Pierwszy posiłek – obiadokolacja około 18.30, ostatni posiłek – śniadanie i suchy prowiant na drogę.

Cena

1395 zł/osobę

Cena zawiera: dojazd autokarem o podwyższonym standardzie (video, klimatyzacja), zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę kadry instruktorskiej, pedagogicznej, realizację programu, bilet wstępu na pływalnię, salę gimnastyczną oraz saneczki, ubezpieczenie PZU (KL 80000 zł, NW 10000 zł, OC 10000, Assistanse z rozszerzeniem na ryzyko amatorskiego uprawiania narciarstwa i snowboardingu z opcją RATOWNICTWO).

 Cena nie zawiera: kosztów karnetów narciarskich, wypożyczenia sprzętu narciarskiego. Cena wyliczona dla wartości Euro=4,3 zł i może ulec zmianie w przypadku znaczącego zwiększenia kursu.

Zapisy:

72-600, ul. Żeromskiego 62 przy pływalni OSiR “Wyspiarz”
pon.,wt., śr., pt. 18.00-20.00
tel. 603 997 333
swinoujscie@collegium.pl, www.collegium.pl/swinoujscie

Zobacz również

Zmieniają się godziny otwarcia punktu bankowego

Jak informuje Bank Pekao S.A., od  dnia  3 października 2022r.  do   odwołania punkt kasowy banku …

Jeden komentarz

  1. jak może byc 6 noclegow w „hotelu” ,skoro wyjezdzaja dzieciaki 18 lutego w nocy a wracaja 25 lutego do poludnia ,ach te sponsorowane bryyyyy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.