Strona główna / Lokalne / Wpadł poszukiwany dwoma listami gończymi

Wpadł poszukiwany dwoma listami gończymi

Policjanci ze Świnoujścia zatrzymali mężczyznę ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości. 34-latek był poszukiwany dwoma listami gończymi oraz pięcioma sądowymi zarządzeniami o zatrzymaniu i doprowadzeniu. Świnoujścianin już trafił za kratki aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe 2,5 roku.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu ustalili miejsce ukrywania się poszukiwanego mężczyzny. 34-latek został zatrzymany, kiedy w poniedziałek w godzinach popołudniowych wchodził do klatki schodowej jednego z bloków mieszkalnych na terenie miasta. Mężczyzna nie krył zdziwienia na widok funkcjonariuszy, którzy zakładali mu na ręce kajdanki. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu.

W bazie Krajowego Systemu Informacji Policji 34-letni świnoujścianin figurował jako osoba poszukiwana przez wymiar sprawiedliwości na podstawie dwóch listów gończych oraz pięciu sądowych zarządzeń o zatrzymaniu i doprowadzeniu. Mężczyzna miał na swoim koncie przywłaszczenia mienia, kradzież z włamaniem, znęcanie nad rodziną oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

To nie koniec problemów 34-latka. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego w sprawie włamania do zakładu usługowego i kradzieży elektronarzędzi na kwotę 3.500 zł, stróże prawa wytypowali sprawcę. Okazał się nim zatrzymany świnoujścianin. Wobec mocnych dowodów winy, mężczyzna w trakcie przesłuchania przyznał się do popełnienia przestępstwa. Wkrótce Sąd Rejonowy w Świnoujściu wyda kolejny wyrok w sprawie mężczyzny.

Zatrzymanego poszukiwanego przewieziono do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe 2,5 roku.

Oficer prasowy KMP w Świnoujściu

asp. sztab. Beata Olszewska

 

 

Zobacz również

Esperal kontra alkohol: sprawdź co wygra!

Chociaż esperal został wprowadzony na terenie Europy w połowie XX wieku, wiele osób nieustannie kwestionuje …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.