poniedziałek , 26 września 2022
Strona główna / Lokalne / Zawodnicy West Coast Team wrócili z workiem medali

Zawodnicy West Coast Team wrócili z workiem medali

W minioną sobotę w Luboniu pod Poznaniem odbyła się już 2 edycja Mistrzostw Europy w Brazylijskim Jiu Jitsu pod patronatem federacji CBJJP. Klub West Coast Team Świnoujście wystawił na te zawody 6 zawodników w kategoriach Juniorów i białych pasów którzy zdobyli łącznie 6 medali.

Nikodem Sura w kategoriach Juniorów +78 kg w kimonach oraz bez zdobył dwa złote medale kończąc swoje wszystkie walki przez bardzo szybkie i efektowne poddania.

Bartosz Kosiński w kategorii Juniorów Młodszych +55 kg po trzech wygranych walkach nieznacznie uległ na punkty w finale i wywalczył srebrny medal.

Kategoria Białych pasów do 85 kg została zdominowana przez naszych zawodników. Szymon Tysowski pokazał się ze świetnej strony i  wywalczył złoty medal po trzech wygranych w bardzo dobrym stylu walkach. W tej samej kategorii Bartosz Turlejski zdobył medal brązowy minimalnie przegrywając półfinał. Bartek wystartował również w kategorii Masters (powyżej 35 lat – i zdobył medal srebrny)

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze startu naszych zawodników – to dobra prognoza przed dalszą częścią sezonu który w tym roku zaczęliśmy z delikatnym opóźnieniem – teraz startów będzie dużo więcej! Za miesiąc czeka nas turniej Winter Open na który wybieramy się większym składem!

Zobacz również

Za nami 259. parkrun

W ostatnią sobotę września w Parku Zdrojowym zebrało się 35 ochotników, którzy zechcieli w pięknych …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.