Strona główna / Lokalne / Na co do kina? Dwie premiery

Na co do kina? Dwie premiery

Przejrzeliśmy repertuar świnoujskiego kina Cienema 3D. W tym tygodniu na ekrany trafiły dwie premiery: “Pitbul: Niebezpieczne kobiety” i dla dzieci: “Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Stella Nostra”.

Kolejna część Pitbula jest autorstwa Patryka Vegi.  Tym razem opowiadają historię młodych policjantek, które trafiają do policji. Młode policjantki, “Zuza” i “Jadźka” dołączają do Pitbulla. Dziewczyny oprócz zmagań w życiu prywatnym muszą stawić czoła przestępczemu światu.

Kolejna premiera to film dla dzieci ” Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Stella Nostra.” W małym cichym szwedzkim miasteczku Valleby trwają gorączkowe przygotowania do ślubu dwojga młodych właścicieli miejscowej kawiarni: Dina Paniniego i Sary Bernard. Młodzi detektywi Lasse (Antoni Scardina) i Maja (Amelia Natkaniec) pomagają przyjaciołom w przygotowaniach do uroczystości. Kiedy jednak do Valleby przybywają krewni pary młodej, Panini ze strony Dina i Biscotti ze strony Sary, okazuje się, że należą do zwalczających się nawzajem sycylijskich rodzin mafijnych. Czy Lassemu i Mai uda się zapobiec wojnie mafii w spokojnym dotąd Valleby i doprowadzić do ślubu Sary i Dina?

Zobacz również

Kto w tym roku jest odpowiedzialny za odśnieżanie ulic i chodników w Świnoujściu?

Po ubiegłorocznej wpadce z firmą ze Stargardu, w tym roku Świnoujścia podpisało umowę z inną …

2 komentarze

  1. Podczas gdy inne kina pokazują prawdziwe PREMIERY – to nasze kino w plecy jest. Przełęcz Ocalonych, Nowy Początek. Jestem bardzo ciekaw czy do nas wejdzie Sprzymierzeni lub Sully. A to już w ogóle czy nowy film disney’a który będzie nawiązanie do ostatniego odcinka Star Wars 🙂

    Czy to na prawdę tak ciężko przyciągnąć porządnymi filmami zamiast filmy w 10D?

  2. Tymczasem na “Przełęcz ocalonych” i “Nowy początek” trzeba jechać do Szczecina.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.