Strona główna / Lokalne / Plusy i minusy. Kto dostał najwięcej?

Plusy i minusy. Kto dostał najwięcej?

3+ Otrzymuje pięć pań: Dorota Konkolewska – prezes świnoujskiego szpitala, Dorota Mikulska ze Stowarzyszenia Grupa Morska – Cała Naprzód, Elżbieta Jabłońska – Radna Rady Miasta Świnoujście, reprezentująca Klub Radnych PO, Ewa Deląg z PSL, Elżbieta Mitas reprezentująca KOD za starania o trzecią karetkę pogotowia ratunkowego.

2+ Przyznajemy Wodnemu Pogotowiu Ratunkowemu za  zajęcia prowadzone przez świnoujskich ratowników uczących dzieci i młodzież nauki pierwszej pomocy.

1+ Dostają osoby, które pamiętają o nadchodzącej zimie i ptactwie. W sklepach pojawiły się karmniki i ziarno. Podobno schodzą jak świeże bułeczki.

3- Przyznajemy właścicielowi dwóch przyczep z lodami, który od kilku miesięcy zajmuje sąsiadom dwa miejsca parkingowe przy ul. Malczewskiego. Taka rada dla przedsiębiorcy: warto pomyśleć o garażu, albo płatnym parkingu.

2- Otrzymuje zarząd Uzdrowiska Świnoujście, który wyrzuca w błoto pieniądze na opracowania prawne, jak się okazuje całkowicie niepotrzebne. Bowiem zdaniem marszałka Olgierda Geblewicza o połączeniu, czy konsolidacji uzdrowisk (na razie) nie ma mowy.

1- Otrzymują osoby, które pomimo próśb samorządu, w dalszym ciągu dokarmiają dziki. Czasami nieświadomie wyrzucając jedzenie przy śmietniku, innym razem świadomie pozbywając się zepsutej żywności.

Zobacz również

Próbna ewakuacja na terenie Terminalu LNG im. Lecha Kaczyńskiego

W dniu 23 listopada 2022 r. na terenie Terminalu LNG im. Lecha Kaczyńskiego w Świnoujściu …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.