Strona główna / Lokalne / Plusy i minusy. Kto dostał najwięcej?

Plusy i minusy. Kto dostał najwięcej?

3+ Otrzymuje pięć pań: Dorota Konkolewska – prezes świnoujskiego szpitala, Dorota Mikulska ze Stowarzyszenia Grupa Morska – Cała Naprzód, Elżbieta Jabłońska – Radna Rady Miasta Świnoujście, reprezentująca Klub Radnych PO, Ewa Deląg z PSL, Elżbieta Mitas reprezentująca KOD za starania o trzecią karetkę pogotowia ratunkowego.

2+ Przyznajemy Wodnemu Pogotowiu Ratunkowemu za  zajęcia prowadzone przez świnoujskich ratowników uczących dzieci i młodzież nauki pierwszej pomocy.

1+ Dostają osoby, które pamiętają o nadchodzącej zimie i ptactwie. W sklepach pojawiły się karmniki i ziarno. Podobno schodzą jak świeże bułeczki.

3- Przyznajemy właścicielowi dwóch przyczep z lodami, który od kilku miesięcy zajmuje sąsiadom dwa miejsca parkingowe przy ul. Malczewskiego. Taka rada dla przedsiębiorcy: warto pomyśleć o garażu, albo płatnym parkingu.

2- Otrzymuje zarząd Uzdrowiska Świnoujście, który wyrzuca w błoto pieniądze na opracowania prawne, jak się okazuje całkowicie niepotrzebne. Bowiem zdaniem marszałka Olgierda Geblewicza o połączeniu, czy konsolidacji uzdrowisk (na razie) nie ma mowy.

1- Otrzymują osoby, które pomimo próśb samorządu, w dalszym ciągu dokarmiają dziki. Czasami nieświadomie wyrzucając jedzenie przy śmietniku, innym razem świadomie pozbywając się zepsutej żywności.

Zobacz również

Warto postawić na transport towarów koleją. Planeta nam za to podziękuje

Kolej jest najbardziej ekologiczną formą transportu towarów, generującą najmniejszy ślad węglowy – przekonują zgodnie od …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.