Strona główna / Lokalne / Gdzie i co zjeść w Świnoujściu? Powstanie przewodnik

Gdzie i co zjeść w Świnoujściu? Powstanie przewodnik

Uzbrojeni w łyżki i widelce ruszamy na kulinarny podbój Świnoujścia. Dowodzi nami wielki głód. Pozostaje jednak pewna nurtująca kwestia… Co by tu zjeść? Paradoksalnie – to jest jedno z istotniejszych pytań jakie zadajemy sobie w ciągu dnia…

Aby udzielić odpowiedzi na to pytanie i zdecydowanie ułatwić kulinarne poszukiwania, postanowiliśmy  wydać pierwszy i jedyny w swoim rodzaju Przewodnik Gastronomiczny, będący wspólną inicjatywą Urzędu Miasta i Świnoujskiej Organizacji Turystycznej. – informuje Robert Karelus rzecznik prezydenta Świnoujścia – Wydawnictwo ma się ukazać na wiosnę 2017 roku i w założeniu wychodzić cyklicznie raz w roku.

Kulinarna przestrzeń w naszym Mieście rozwija się bardzo dynamicznie – powstają nowe lokale, oferta gastronomiczna jest coraz szersza. Przewodnik ma ułatwić zarówno mieszkańcom jak i turystom znalezienie swojej własnej kulinarnej destynacji. Wydawnictwo ma na celu ukazanie możliwie najpełniejszej oferty prezentując przekrój lokali: od kawiarni i restauracji, po bary, pizzerie i puby. Wszystko po to, aby zadowolić nasze kubki smakowe i łatwo obrać kurs na kulinarny cel.

Jeśli prowadzisz lokal gastronomiczny, serwujesz przepyszne obiady, parzysz wyśmienitą kawę, a na widok ciast u Ciebie podawanych ludzie porzucają diety  – zgłoś się do nas. Chcesz, żeby Twoja oferta trafiła do szerszej grupy odbiorców? Zgłoś się do nas. Miejsce w przewodniku gastronomicznym jest właśnie dla Twojego lokalu. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Osobami do kontaktu są Monika Dendor, e-mail: mdendor@um.swinoujscie.pl, tel. 91 321 56 23 oraz Martyna Napart, tel. 503457200, e-mail: sot.swinoujscie@gmail.com.

Zobacz również

Woda w kranach w Świnoujściu jest badana częściej

Woda pitna dla odbiorców Świnoujścia nie jest pobierana z wód  powierzchniowych tj. ani z Odry …

2 komentarze

  1. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ㄓ 〄

    Ja, to zawsze mam swój niezbędnik WP, który przywiozłem sobie z wojska.

  2. łyżki i widelce są na ogół w lokalach, czyżby kolejny pretekst do zmarnowania publicznych pieniędzy przez urzędników?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.