Strona główna / Lokalne / Gdzie i co zjeść w Świnoujściu? Powstanie przewodnik

Gdzie i co zjeść w Świnoujściu? Powstanie przewodnik

Uzbrojeni w łyżki i widelce ruszamy na kulinarny podbój Świnoujścia. Dowodzi nami wielki głód. Pozostaje jednak pewna nurtująca kwestia… Co by tu zjeść? Paradoksalnie – to jest jedno z istotniejszych pytań jakie zadajemy sobie w ciągu dnia…

Aby udzielić odpowiedzi na to pytanie i zdecydowanie ułatwić kulinarne poszukiwania, postanowiliśmy  wydać pierwszy i jedyny w swoim rodzaju Przewodnik Gastronomiczny, będący wspólną inicjatywą Urzędu Miasta i Świnoujskiej Organizacji Turystycznej. – informuje Robert Karelus rzecznik prezydenta Świnoujścia – Wydawnictwo ma się ukazać na wiosnę 2017 roku i w założeniu wychodzić cyklicznie raz w roku.

Kulinarna przestrzeń w naszym Mieście rozwija się bardzo dynamicznie – powstają nowe lokale, oferta gastronomiczna jest coraz szersza. Przewodnik ma ułatwić zarówno mieszkańcom jak i turystom znalezienie swojej własnej kulinarnej destynacji. Wydawnictwo ma na celu ukazanie możliwie najpełniejszej oferty prezentując przekrój lokali: od kawiarni i restauracji, po bary, pizzerie i puby. Wszystko po to, aby zadowolić nasze kubki smakowe i łatwo obrać kurs na kulinarny cel.

Jeśli prowadzisz lokal gastronomiczny, serwujesz przepyszne obiady, parzysz wyśmienitą kawę, a na widok ciast u Ciebie podawanych ludzie porzucają diety  – zgłoś się do nas. Chcesz, żeby Twoja oferta trafiła do szerszej grupy odbiorców? Zgłoś się do nas. Miejsce w przewodniku gastronomicznym jest właśnie dla Twojego lokalu. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Osobami do kontaktu są Monika Dendor, e-mail: mdendor@um.swinoujscie.pl, tel. 91 321 56 23 oraz Martyna Napart, tel. 503457200, e-mail: sot.swinoujscie@gmail.com.

Zobacz również

„Korytarz życia” nie tylko na drodze, ale także na plaży. Nie zabierajmy miejsca tym, którzy ratują życie i zdrowie

Policjanci ze Świnoujścia apelują do plażowiczów, aby w poszukiwaniu optymalnego miejsca do wypoczynku, nie zabierali …

2 komentarze

  1. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ㄓ 〄

    Ja, to zawsze mam swój niezbędnik WP, który przywiozłem sobie z wojska.

  2. łyżki i widelce są na ogół w lokalach, czyżby kolejny pretekst do zmarnowania publicznych pieniędzy przez urzędników?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.