Strona główna / Lokalne / Uciekają, bo żyją w trójkącie!

Uciekają, bo żyją w trójkącie!

Wścibstwo i zainteresowanie cudzym życiem to jedna z naszych cech narodowych. Nie tolerujemy odmienności, internetowe fora dosłownie spływają obelgami, gdy tylko pojawi się na nich temat związany np. z naszymi sąsiadami – Niemcami.  I potrafimy zamienić życie drugich ludzi, którzy różnią się od nas kolorem skóry, czy tym, z kim śpią… w prawdziwe piekło!

Historię pewnego nietypowego, świnoujskiego związku, który może posłużyć za dowód na wyżej postawioną tezę, opisała jedna z niemieckich gazet.

Kilka lat temu do Świnoujścia wprowadziła się  para młodych ludzi.  Pani Marta i pan Piotr. Po jakimś czasie do tego samego mieszkania wprowadził się jeszcze jeden mężczyzna – pan Kamil.

Po kilku miesiącach spostrzegawczy sąsiedzi zauważyli, że pani Marta na spacery i zakupy chodzi raz to z jednym, raz z drugim panem. I że całuje się czule, trzyma za rękę raz z Kamilem, raz z Piotrem! I wtedy zaczęły się problemy.  Spostrzegawczy miłośnicy cudzego życia i brazylijskich telenowel,  szybko doszli do wniosku, że trójka żyje w prawdziwym… trójkącie!

Żyjemy w trójkącie

– W Świnoujściu mieszkamy  od 5 lat. – opowiada p. Marta (28l.) . Wraz ze swoim partnerem- Kamilem (25l.). Na wyspy przyciągnęła nas praca.    Po jakimś czasie w ich związku pojawiła się kolejna osoba-  Piotr ( 26l.). Kobieta nie chce opowiadać o szczegółach ich relacji. Faktem jest, że stało się tak, że ten nietypowy związek  połączyła miłość obydwóch młodych mężczyzn do jednej kobiety. Panów nie łączy miłość- tylko przyjaźń. – Nie potrafiłam wybrać. Oni stwierdzili na pewnym etapie – co nie ukrywam- że powinniśmy ze sobą  pobyć. I tak minęły trzy lata. Młodzi kochankowie dbają razem o wspólny- wynajęty dom. Spędzają czas. Dzielą ze swoimi problemami i zastanawiają nad przyszłością. Seks jest tematem o którym najlepiej wiedzą.. sąsiedzi.

Zboczeńcy

– Panie to całkowite zboczenie! Podobno oni ze sobą we wszystkich konfiguracjach, no rozumie pan- ona z nim on z nim itd. – mówi około 50-letni mężczyzna. – Powinna się tym zająć policja! Sąsiadka podobno nawet to zgłosiła gdzieś, żeby się tym zajęli – dodaje głośno spluwając na chodnik.

Nie wszyscy sąsiedzi mają taką opinie. – Tylko nie rób mi pan żadnego zdjęcia, bo mi te okienne poduszkowce żyć nie dadzą! – mówi emeryt z bloku naprzeciwko. – One z zazdrości tak plotkują. Sam pan sobie opowiedz czego zazdroszczą i czego im brakuje.

– Mnie to nie interesuje co oni tam robią. Ale to normalne nie jest! – mówi jedna z sąsiadek.-  Choć    tak po cichu to panu powiem, że oni wyglądają naprawdę na zakochanych!

Głupie docinki na ulicy i śmieszki. Wysypane śmieci na wycieraczce. Życie w nietypowym związku w Polsce nie jest łatwe.

Wolność Tomku w swoim domku

Pan Kamil  przyznaje, że relacje w których żyje są dość skomplikowane. Ale nie rozumie, dlaczego i jakim prawem ludzie tak bardzo są zainteresowani cudzym  życiem. Nie ukrywa, że w swojej pracy ma do czynienia z młodzieżą, i zamieszaniem wokół jego prywatnego związku jest bardzo zaniepokojony. Dlatego wraz z panią Martą i Piotrem postanowił uciec z wysp – do dużego miasta. – Tu będziemy mieszkać do 1 grudnia. Trudno opisać wściekłość jaką mam w środku, gdy uświadomię sobie, że muszę uciekać z miasta, które tak kocham, w którym mam rodzinę i przyjaciół.

– Nie jesteśmy swingersami. Nie chodzi też tylko o seks – kochamy się. Czy naprawdę to trudno zrozumieć, że w życiu nie wszystko jest stworzone według jednego wzoru? – dodaje pani Marta.

Redakcja Kronik Portowych serdecznie dziękuje dziennikarzom wydawnictwa Bauer za pomoc w przygotowaniu materiału.

Zobacz również

Świnoujście w sobotę było najgorętszym miastem w Polsce

Kolejne tegoroczne rekordy temperatur zostały pobite. W sobotę najcieplej było w Świnoujściu. Tam termometry pokazały …

4 komentarze

  1. Brak słów na tą tolerancję Kalego w naszym jakże – KATOLICKIM kraju !!!

  2. Panie Wojciechu, z przyjemnością gratuluję odwagi napisania takiego artykułu. Z przyjemnością, bo rzadko znajduję powód do gratulowania czegokolwiek redaktorom świnoujskich portali informacyjnych, a gratulować lubię. Tematu, bo trudniutki, o prymitywnej brzydocie nietolerancji chwilę potem, jak pewna posłanka wyraziła chęć przeganiania z kraju wszystkich niewiernych. Straszne i śmieszne. Tyle dobrego, że to szansa na nowego Gombrowicza. Oczywiście na wygnaniu:)

  3. “Kilka lat temu do Świnoujścia wprowadziła się para młodych ludzi. Pani Marta i pan Piotr. Po jakimś czasie do tego samego mieszkania wprowadził się jeszcze jeden mężczyzna – pan Kamil.”

    “Wraz ze swoim partnerem- Kamilem (25l.). Na wyspy przyciągnęła nas praca. Po jakimś czasie w ich związku pojawiła się kolejna osoba- Piotr ( 26l.)”

    Nie będę tego komentować…

  4. Ach. No to zbereza jakowaś. Lojalki podpisać winni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.