Strona główna / Kultura / Spotkaj się z Arturem Cieślarem

Spotkaj się z Arturem Cieślarem

Nie tylko o literaturze, bo też o podróżach, fotografii i malarstwie będzie można porozmawiać z Arturem Cieślarem w kawiarni El Papa Hemingway przy ul. Bohaterów Września 69 w Świnoujściu.

– To moja pierwsza wystawa malarstwa i w zasadzie pierwsze obrazy, jakie namalowałem – moja przygoda z malarstwem jest krótka, ale intensywna. Obecnie mam przyjemność i zaszczyt studiować malarstwo w pracowni prof. Stanisława Baja na ASP w Warszawie – chwali się Artur Cieślar.

Autor maluje głównie marabuty i trzewikodzioby. W jego obrazach te ogromne ptaki, balansujące na granicy brzydoty i dostojeństwa, są metaforą człowieka. Zdobywa naszą sympatię swoim wdziękiem, niepowtarzalnością, charakterem i nienachalną mądrością. W wyścigu osobistej ekspresji pędzel doścignął pióro. Artur Cieślar – pisze, maluje, fotografuje, projektuje wnętrza. Jest autorem takich książek jak: Kobieta metafizyczna, Kobieta metamuzyczna, Jabłoń w ogrodzie morze jest blisko, Czarny kot nocą, Tajemnicza Wyspa Wielkanocna, Wschód i Zachód. Spotkania, Listy do Małgosi oraz Życie to podróż, to ocean.

W czwartek, 15 grudnia, godz. 19:00 – Wernisaż wystawy “MARABUART” – obrazy Artura będzie można obejrzeć do końca stycznia.
A w piątek, 16 grudnia, godz. 19:00, kolejna dawka szczęścia – spotkanie autorskie. W otoczeniu swoich obrazów Artur opowie o swojej wielkiej przygodzie jaką jest życie. Życie celebrowane podróżami, pisaniem, fotografią i malowaniem.

Zobacz również

Jutro nie będzie wody na ulicy Chodorowskiej

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu informuje, że w związku z wymianą przyłącza wodociągowego w …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.