Strona główna / Lokalne / Halo redakcja, czyli czytelnicy dzwonią

Halo redakcja, czyli czytelnicy dzwonią

Wiesz o czymś ważnym? Chciałbyś, aby reporterzy portalu swinoujskie.info zajęli się Twoim problemem? Masz pytania do redakcji? Napisz do nas na adres: redakcja@swinoujskie.info lub zadzwoń: 510 555 524. W mijającym tygodniu Czytelnicy dzwonili z następującymi problemami.

#1 Jestem starszą osobą i przejście przez przejście dla pieszych zajmuje mi trochę czasu. W podobnej sytuacji jest zapewne wielu mieszkańców. Chciałam zwrócić się do osób odpowiedzialnych za sygnalizatory, aby wydłużyli trochę czas. Najgorzej jest na skrzyżowaniu ulic Matejki i 11 Listopada.

#2 Kiedy na ulicy Sienkiewicza przy polu namiotowym zostanie zamontowane oświetlenie ulicy? Strach tamtędy przejść po zmroku. Nie dość, że jest tam park, to jeszcze ulica jest kompletnie nieoświetlona.

#3 Przy ulicy Reja jest malutki parking na kilka aut. Parkują tu okoliczni mieszkańcy. Problemem jest wysoki krawężnik, który mogą pokonać tylko większe auta. Czy możecie zaapelować o to, aby gospodarską metodą obniżyć ten krawężnik na całej długości.

#4 W imieniu mieszkańców Warszowa dziękujemy za piękną choinkę na placu przy MDK.

#4 Chciałem podziękować świnoujskiej policji za szybką reakcję. Kilka dni temu kierowca porsche jadącego w stronę ronda w Łunowie wielokrotnie łamał przepisy. Dzięki nagraniu z samochodu, które wyprzedził, policjanci ukarali pirata. Zatrzymali go kilka kilometrów dalej – na stacji paliw BP.

Zobacz również

Ruszyły zapisy na Maraton Świnoujście Wolgast

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” jako współorganizator 42 Międzynarodowego Maratonu Świnoujście – Wolgast, 31 Półmaratonu …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.