Strona główna / Lokalne / Plusy i minusy. Kto zasłużył?

Plusy i minusy. Kto zasłużył?

⊕⊕⊕ Przyznajemy pani Czesławie Górze, niegdyś szwaczce z Zakładów Przemysłu Dziewiarskiego Unia w Głubczycach. W więzieniu przesiedziała rok za kolportowanie ulotek w stanie wojennym. Po powrocie z emigracji w Szwecji, na stałe zamieszkała w Świnoujściu.

⊕⊕  Ogromny plus należy się darczyńcom Szlachetnej Paczki. Na słowa uznania zasługują także wolontariusze. Po plusie dla Jarka Czerniaka i Basi Bedzyk.

Dostaje pan Wiktor Szymanowski – świnoujścianin, który nieustannie stara sie jak pomóc kierowcom przeprawiającym się przez miejską przeprawę. Niedawno wymyślił bota informującego o utrudnieniach.

 

⊝⊝⊝  Otrzymuje kobieta, która przyszła odebrać dziecko ze szkoły, a ukradła innemu dziecku telefon pozostawiony na ławce. Prawda wyszła na jaw, bo całe zdarzenie utrwaliła kamera monitoringu.

⊝⊝   Dostaje „artysta”. który chwycił za puszkę sprayu i postanowił w niewybredny sposób ozdobić betonowe zabawki w Parku Chopina.

  Po raz kolejny przyznajemy niesumiennym listonoszom. Znowu z naszą redakcją skontaktowała się czytelniczka, która nie znalazła w swojej skrzynce awiza na list polecony. Całe szczęście, że nie wszyscy listonosze tacy są. Większość to przesympatyczne osoby, oddane swojej pracy i znające niemal na pamięć mieszkańców swojego rejonu.

Zobacz również

Wodny tor przeszkód z okazji Dnia Dziecka na Uznam Arena

Zapraszamy do wspólnej zabawy Wodny Tor Przeszkód, na basenie sportowym Uznam Arena przy ul. Grodzka …

Jeden komentarz

  1. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ㄓ 〄

    Dajecie ludziom plusy za siedzenie w pierdlu, bo sprzeciwiali się władzy ludowej, która nigdy się nie myli?
    A Benek Kaplica ile od Was dostał plusów?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.