Strona główna / Lokalne / Pijany Niemiec przyjechał zatankować. Pracownicy stacji wezwali policję

Pijany Niemiec przyjechał zatankować. Pracownicy stacji wezwali policję

Na stację benzynową w Świnoujściu przyjechał pijany kierowca. Najpierw zatankował samochód, później awanturował się, a gdy  na pomoc wezwano policję, okazało się, że ma 1,5 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło około 4  nad ranem. Pracownicy stacji powiadomili policję o awanturującym się kliencie. Później zauważyli, że kierowca traci równowagę. Policjanci przebadali go alkomatem. Okazało się, że jest pijany.

– W związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa 56-latek został zatrzymany, uiściwszy wcześniej należność za zatankowane paliwo. Obcokrajowiec trafił do policyjnego aresztu, gdzie aktualnie trzeźwieje. Jego pojazd został odholowany na parking – informuje asp. sztab. Beata Olszewska z policji.

Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat dwóch, wysoka grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych do lat 10 na terenie Polski. Kierowca będzie musiał zapłacić 5.000 zł na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej.

Zobacz również

Dają pieniądze na wymianę pieca i termomodernizację domu!

Uwaga właściciele domków jednorodzinnych. 50 tys. złotych można otrzymać jako dopłatę do termomodernizacji domku jednorodzinnego …

Jeden komentarz

  1. keczap, kenfetera

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.